корзина

У кошику зараз немає товарів.

Саме час це виправити!

До всіх новин

Як вибрати дитячу подушку?

14.08.2023

load photo

Зробити все для того, щоб дитина отримала максимальну користь від сну – обов'язок батьків.

Розпочнемо з вибору подушки. Перше правило при виборі подушки: індивідуальність. Подушка для сну повинна підбиратися персонально для кожного члена сім'ї, залежно від статури, віку та проблем зі сном. 

Спочатку визначиться з розміром. Тут все залежить від віку, ширини ліжка і положення в якому ваша дитина найчастіше любить відпочивати. Що стосується параметрів м'якості чи жорсткості, тут слід виходити з власних уподобань дитини. Але якщо є проблеми з хребтом, радимо проконсультуватися з лікарем. 
У більшості випадків, фахівці рекомендують вибирати для дитини ортопедичну подушку середньої м'якості. На такій подушці дитина гарантовано матиме правильне положення шийних хребців, розслаблення та повноцінний відпочинок. 

Якісна ортопедична подушка покращує роботу кровоносної та лімфатичної систем, знімає навантаження із шийних м'язів, допомагає хребту «розслабитися», нормалізує кровообіг мозку.  

Основною перевагою ортопедичних подушок для сну є те, що вони не мають протипоказань. Єдиною умовою є застосування подушки не раніше досягнення дитиною 2-річного віку. Нагадуємо, що новонародженим спати на подушці забороняється. Якщо Ваша дитина страждає будь - які види алергії, то завдяки особливій структурі та антибактеріальному просоченню ортопедичної подушки, з цього приводу можна не хвилюватись. 

Подушки ТМ VENETO виготовлені з натуральних та екологічних матеріалів. При тривалому використанні ортопедичної подушки для сну настає покращення фізичного та емоційного стану, зникають больові відчуття в області спини та шиї, нормалізується сон. Ми пропонуємо широкий асортимент ортопедичних подушок, створених спеціально для того, щоб охороняти чуйний дитячий сон.

Подушка Венето Дитячий Сон  - рекомендується дітям до 5 -7 років. Вона добре пропускає повітря, не перешкоджає диханню дитини, навіть якщо він спить обличчям униз. При необхідності легко скручується у невеликий валик. 

Подушка  Венето Комфорт Дитяча  - теж рекомендується дітям віком до 5-7 років. Забезпечує м'яку підтримку шийному відділу хребта та повноцінний відпочинок під час сну. Наповнення з силіконізованих кульок має антиалергенні властивості. Для дітей старше 7-ми років ми рекомендуємо підбирати подушку з категорії «дорослих». Єдиною її відмінністю є відповідний розмір.

Сподіваємось, наші поради допоможуть Вам визначитися з вибором подушки для вашої дитини. 

поділитись:
load photo

123

Який матрац кращий: пружинний чи безпружинний?

20.09.2023

load photo

123

Нові колекції тканин 2023 вже доступні для замовлення

13.04.2023

load photo

123

Як вибрати ортопедичну подушку?

21.08.2023

load photo

123

Що таке ортопедичний матрац і як його вибрати?

02.08.2023

load photo

123

Як почистити матрац від старих плям в домашніх умовах?

31.07.2023

інші новини