«Захисний Бар'єр» до мякого ліжка Юніті NEW

«Захисний Бар'єр» до мякого ліжка Юніті NEW

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
грн
Паспорт товару

Не варто хвилюватися за сон своєї дитини. Захисний бар'єр для Ліжка Сом'є Юніті NEW повністю унеможливлює ризик падіння дитини. Завдяки прихованому кріпленню (внутрішня частина передньої царги) бар'єр може бути змонтований та демонтований в залежності від необхідності, сліди від кріплення не зіпсують зовнішній вигляд ліжка. Кріплення додаються до комплекту. А ще він чудово доповнить інтер'єр кімнати та створить в спальному місці атмосферу, що налаштовує на сон. 
Виготовляємо в бажаному кольорі будь-якої меблевої тканини. 

Наповнення: двп, фанера, піна EcoFoam, оббивка меблевою тканиною. 

Габаритні розміри, см: 101х36х40

Показати більшеЗгорнути

Матеріали

Піна Ecofoam
Піна Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилюється аерація.

ДВП
ДВП

У виробництві меблів використовуються напівтверді та тверді плити. Вони досить міцні щоб витримувати будь-яке навантаження. Матеріал листовий з дерев'яних волокон. Гаряча обробка деревини додає міцності і стійкості до вологи.

Фанера з буковим шпоном
Фанера з буковим шпоном

Фанера з буковим шпоном - досить легкий матеріал. Готова конструкція з цього матеріалу не буде важкою. Матеріал стійкий до ударів та згинання. Легко монтується на будь-яку поверхню і досить довговічний.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины