Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Умови Акції «Травневий БУМ»

04Тра 2016
Умови Акції «Травневий БУМ»
 
Перелік товару, який можна придбати у офіційному Інтернет-магазині ТМ «Венето» зі знижкою у 50% розміщено у окремому каталозі під назвою «Травневий БУМ». Строк дії Акції з 03.05.2016 року – до 06.05.2016 року.
Компанія має право змінювати ціни, період дії та умови Акції. Ціни наведені в гривнях, враховуючи ПДВ. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. За умови участі Товару в декількох акціях, обрати можна лише одну з них.
Детальну інформацію з приводу даної Акції можна отримати за телефоном гарячої лінії (0-800-500-340) або на сайті veneto.ua.
 
 
Правила отримання Спеціальної пропозиції до Акції «Травневий БУМ»
 
1. Спеціальна пропозиція до Акції «Травневий БУМ» (надалі – Спеціальна пропозиція) полягає у можливості отримання на 1 (один) календарний день раніше, ніж усі інші потенційні учасники, доступу до каталогу товару, який, у відповідності до Акції «Травневий бум», можна придбати зі знижкою у 50%.
 
2. Для того, щоб отримати Спеціальну пропозицію учаснику необхідно здійснити наступні дії:
- перейти по посиланню-банеру Акція «Травневий бум», розміщеному на сайті Інтернет-видання «Обозреватель» (режим доступу: http://obozrevatel.com/);
-  шляхом внесення своїх персональних даних зареєструватись як учасник Спеціальної пропозиції.
У випадку підтвердження реєстрації такого учасника, 03.05.2016 р. на його електронну пошту буде надіслано каталог Товару, який можна буде придбати зі знижкою у 50%, у відповідності до Акції «Травневий бум».
 
3. Учасником Спеціальної пропозиції до Акції «Травневий бум» можуть бути дієздатні громадяни України, які на Період проведення Акції досягли 18-ти років, проживають на території України. Не можуть бути Учасниками Акції працівники Компанії, які беруть участь у підготовці чи проведенні Акції, а також їх близькі родичі.
 
4.Учасником Акції вважається особа, яка належним чином виконала усі вимоги цих Правил.
 
5. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню.
 
6. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами i зобов'язуються їх виконувати.
 
 

 
Підписка на e-mail розсилку
Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати