Тумба приліжкова ТБ-05 «Марго 1»

Тумба приліжкова ТБ-05 «Марго 1»

Вибір кольору

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
грн
Паспорт товару

Вас приваблює спокійний інтер’єр, де немає місця нагромадженню дрібних деталей, де кожен елемент має особливе значення, а простір спальні сприймається як гармонічне ціле? Тоді зверніть увагу на цю модель. Тумбочка ТБ-05 «Марго 1» - має просту форму, але краса її полягає в фрезерованій декоративним орнаментом дверці, які зістарена за допомогою патини. Такий прикроватний столик створює особливе відчуття стабільності та надійності, а витончений візерунок, повторює контури пелюсток троянд, додаючи йому елегантності. Стільниця тумбочки виготовлена з натурального дерева – масиву вільхи, фасади та корпус виробу – шпонованої ДСП, а для покриття використані екологічно чисті лакофарбові матеріали італійського виробництва. Дверця тумбочки оснащена сучасною системою TIP ON – за допомогою легкого натискання, вона тихо та плавно прочиниться. Внесіть у свій інтер’єр простоту, лаконічність та ясність з тумбочкою «Мареллі Марго 1».

Показати більшеЗгорнути

Матеріали

Масив вільхи
Масив вільхи

Вільха - натуральний екологічний матеріал. Він відрізняється високою міцністю і довговічністю. Деревина має слабо виражену рівномірну текстуру. Мінеральні вкрапленя в фактурі нагадують мармурові прожилки, вони проявляються після обробки деревини лаком. Вільха чудово тримає кріплення, дуже стійка до вологи.

Личковане ДСП
Личковане ДСП

ДСП з натуральним шпоном дуба (обробка кольору «Горіх»). Листи мають натуральний колір і структуру, відрізняються високою міцністю і чудовим зовнішнім виглядом. Основними перевагами натурального личкованого матеріалу є екологічність, невелика вага, унікальність малюнка, природна краса дерева.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины