Шафа «Агнес» вул.Залаегерсег,18, ТРЦ"Фабрика", м.Херсон

Шафа «Агнес» вул.Залаегерсег,18, ТРЦ"Фабрика", м.Херсон

Оберіть розмір
Про товар
Тридверна шафа зі спального гарнітуру «Агнес» створена для того, щоб Вам було зручно!

Шафа виготовлена зі шпону дуба, який передає особливий малюнок натурального дерева. Для додання малюнку дерева виразності, шафа покрита екологічно чистим матеріалом – маслом лаком.Вона розділенана два функціональних відділення:
  • У відділенні зліва встановлено дві верхні полиці для зберігання речей, а також хромована труба для розвішування речей на плечиках,
  • У відділенні праворуч розміщено 5 полиць, які формують 6 містких блоків для одягу, білизни і т.д.
Шафа «Агнес» відкривається за допомогою надійних довгих дерев'яних ручок (1048 мм), розташованих по довжині шафи, що надає шафі додаткової родзинки.

Її головна особливість – натуральна текстура і неповторний малюнок дерева.

«Агнес» – це простота, природність, комфорт, функціональність і шарм в Вашій спальні! Розмір тридверної шафи 141х60х240 см. Товар знаходиться на виставці. За детальною інформацією звертатися за телефоном фірмового магазину в м. Херсон +38 099 706 00 64.

Технічні деталі по товару

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины