Ортопедичний матрац «Венето Active Dual»

Оберіть розмір
80x190 см - 20 699 грн
80х200 см - 20 789 грн
90x190 см - 23 219 грн
90x200 см - 23 399 грн
120x190 см - 31 139 грн
120x200 см - 31 319 грн
140x190 см - 36 179 грн
140x200 см - 36 539 грн
160x200 см - 41 669 грн
160x190 см - 41 399 грн
180x190 см - 46 619 грн
180x200 см - 46 799 грн
Про товар
Ви дбаєте про своє здоров'я і хочете завжди виглядати молодо та красиво? До Вашої уваги модель ортопедичного матрацу «Венето Aсtive DUAL» - унікальний інноваційний матрац елітної серії. Він відрізняється підвищеним рівнем ортопедичності, комфорту і максимальною витривалістю. Матрац має дворівневий мультипружинний блок Double Aсtive Zone, який складається з пружин різної висоти і забезпечує персональну адаптацію до контуру Вашого тіла. З двох сторін дворівневого блоку розміщуються пружини блоку Mini Aсtive Zone, формуючи додаткову підтримку тіла. Людина стандартної статури і ваги використовує тільки верхні пружини, тоді як пружини з меншою висотою не задіяні в підтримці тіла і підвищують аерацію матрацу. Якщо ж вага людини велика, відповідно тиск на матрац збільшується, і тоді тіло підтримують всі пружини матрацу, забезпечуючи максимальний комфорт під час сну. Крім подвійної підтримки, матрац «Венето Aсtive DUAL» створює ідеальний мікроклімат у Вашому ліжку завдяки ефекту «Зима-Літо». Антибактеріальне, антиалергенне і антикліщове покриття зроблять Ваш відпочинок райською насолодою. Тандем з натурального латексу (з кожного боку по 30 мм) і латексованого кокосу (з кожного боку по 10 мм) забезпечує розслаблюючу пружність і рівномірну ортопедичну підтримку, надаючи матрацу еластичність, а додані шари термопресованого повсті (по 1000 г / кв.м.) між пружинними блоками, захищають наповнювачі від протирання пружинами, тим самим продовжуючи термін експлуатації. З ортопедичним матрацом «Венето Aсtive DUAL» Ви можете бути впевнені в усьому!

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Мультипружинний
Висота
34 см
Жорсткість матраца
Hard
Максимальна вага
160
Разом дешевше

Матеріали

Mini Active Zone
Mini Active Zone

Екслюзивний мультипружинний блок Mini Active Zone (Хорватія) з низькими пружинами в еластичних чохлах для додаткового рівня підтримки: сприяють рівномірному розподілу тиску на матрац, посилюють аерацію, а також забезпечують максимальне розслаблення під час сну.

Double Active Zone
Double Active Zone

Ексклюзивний мультипружинний дворівневий блок Double Active Zone (Хорватія) з пружинами різної висоти, що забезпечує подвійну підтримку та ідеальний баланс у будь-якому положенні тіла. Матраци з цим блоком ідеально підходять: для сімейних пар з різницею у вазі, для людей з великою вагою, а також, для людей з високими вимогами до комфорту матраца.

Ultimate-периметр
Ultimate-периметр

Спеціальна розробка «Венето», являє собою каркас, який формується по периметру матраца з піни високої щільності та з підвищеною несучою здатністю. Створює ідеальну форму бічної частини матраца та додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при навантаженнях (при цьому підвищує відчуття комфорту при вставанні з матраца або під час сну на краю).

Латекс
Латекс

Натуральний латекс - екологічний та еластичний матеріал (спінений екстракт соку каучукового дерева Гевеї). Підтримує кожну ділянку тіла, повторює його контури, сприяє розслабленню, дозволяючи хребту знаходитися в природному фізіологічному положенні. Має високі анатомічні властивості. Зберігає пружність та форму, навіть при високому навантаженні.

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

Матрац може бути просто елементом Вашої спальні, а може стати чимось більшим – створити індивідуальний мікроклімат Вашого спального місця і значно змінити відчуття під час сну – Ви відчуєте справжній комфорт і відпочинок. Все найцінніше всередині ортопедичного матраца: матеріали та технології – вони забезпечать здоровий та спокійний сон.

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

НАВАНТАЖЕННЯ НА ОДНЕ СПАЛЬНЕ МІСЦЕ 160 КГ Протестовано зваженими. Цей матрац витримує найбільше навантаження на одне спальне місце до 160 кг.

ТРИ ШАРИ ПРУЖИН Три шари пружин з різною міцністю. Зі зростанням тиску збільшуеться опір. Це забезпечує персональну адаптацію до контуру тіла, допомагає збалансувати вагу тіла, а хребет знаходитиметься у природному положенні.

ЕФЕКТ «ЗИМА-ЛІТО» «Літо» сприяє чудовій циркуляції повітря, запобігаючи потовиділенню під час сну. «Зима» зберігає тепло тіла та забезпечує ефект зігрівання.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Відгуки наших клиєнтів

Анна Никитюк
17.09.2015

Подарила такой матрац своим родителям. Уже больше года он радует своим качеством и ортопедическим эффектом. Держит форму при большом весе, не позволяя прогибаться только в одном месте. Очень довольны! Всем рекомендую! Устройте своему телу праздник, подарите такой матрац и спина вас отблагодарит.

Відгуки наших клиєнтів

Подарила такой матрац своим родителям. Уже больше года он радует своим качеством и ортопедическим эффектом. Держит форму при большом весе, не позволяя прогибаться только в одном месте. Очень довольны! Всем рекомендую! Устройте своему телу праздник, подарите такой матрац и спина вас отблагодарит.

Замовити індивідуальний розмір
Наши магазины