Ортопедична подушка «Венето Magic»

Оберіть розмір
Про товар
Особливості: подушка «Венето Magic» підійде тим, хто надає перевагу невисоким та більш плотним (не м’яким) подушкам, полюбляє спати на спині або боку, цінує інноваційні матеріали, потребує максимального розслаблення м’язів шиї, а також має особливі вказівки від ортопедів щодо профілактики викривлення хребту. Наповнення: інноваційний матеріал Memory Flex – 7 см. Ідеально повторює форму тіла, підтримує та розподіляє вагу, забезпечує необхідну підтримку голові, шиї та хребту. Матеріал з ефектом пам'яті Memory Flex вважається одним з найкомфортніших для сну, сприяє максимальному розслабленню, здатен послабити біль у шиї та суглобах, нормалізує кров'яний тиск. Чохол: зйомний із застібкою-блискавкою та декоративним кантом, виконаний із тканини Biorytmic, яка, завдяки збагаченню природними мінералами, сприяє відновленню порушених енергетичних зв’язків в організмі людини.

Технічні деталі по товару

Матеріали

Memory Flex з повітряними камерами
Memory Flex з повітряними камерами

Анатомічна піна з ефектом пам’яті Memory Flex (з повітряними камерами для посиленої аерації) – «запам’ятовує» форму та повторює контури людського тіла. Надзвичайно швидко відновлює початкову форму, равномірно розподіляючи поверхневий тиск. Реагує на температуру тіла та навколишнього середовища. Створює відчуття «релаксу на воді».

Biorytmic Sleep
Biorytmic Sleep

Тканина Biorytmic Sleep - збагачена природними мінералами. Допомагає відновити сили за рахунок поліпшення взаємодії систем організму під час сну, відновлює баланс і концентрацію біоритмів тіла. Знижує рівень стресу. Допомагає вам почувати себе краще та прокидатися бадьорим.

Наши магазины