Стильні туалетні столики

Будуар, або туалетний столик - місце, де зберігаються жіночі секрети краси. Якщо раніше цей предмет меблів призначався для умивання, то сьогодні, там зберігається все для вдосконалення жіночого образу. Вартість туалетних столиків найрізноманітніша залежно від їх зовнішнього вигляду і характеристик. Як же вибрати той самий? Якщо у Вас маленька спальня, то туалетний столик можна використовувати й у вигляді тумбочки біля ліжка, а замість стільця використовувати пуф, що не буде візуально виділятися і заощадять простір.

Купити туалетний столик в Києві можна і компактного розміру, якщо Ви все ж хочете створити окремий кут для наведення краси. Такий столик можна розмістити не збоку ліжка, а перед ним. Це оригінальний підхід і, однозначно, економія місця. Ось тільки дзеркало буде вже настільне. Великий плюс - безліч скриньок. Це дозволяє не захаращувати простір стільниці і тримати спальню у чистоті і порядку. Адже, у кожної речі буде своє місце. От тільки ціни на туалетні столики в Україні з безліччю шухлядок, вище, ніж на звичайні. А для великих спалень ще й актуальні так звані столи-бюро.

Це великі письмові столи, з акуратними, класичними формами, місткі та зручні у використанні. В Інтернет-магазині Венето є різні варіації туалетних столиків, продаж яких можливий як онлайн, так і в магазинах Венето. Потрібну модель столика Ви зможете вибрати в нашому каталозі, де представлені не лише поодинокі столики, але ще й елементи спальних гарнітурів. Якщо Ви хочете стильно оформити інтер'єр спальні, кращий варіант придбати відразу всі меблі одного стилю. Тоді все буде гармонійно, і нічого не перешкодить Вашому відпочинку.

Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Туалетні столики

Для швидкого пошуку скористайтесь фільтром
Підбір столика
Вибір кольору
Вибір патіни
Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати