Ліжко Сом'є «Шерон» пр-т. В'ячеслава Чорновола, 16і, ТЦ New Point м. Львів

Ліжко Сом'є «Шерон» пр-т. В'ячеслава Чорновола, 16і, ТЦ New Point м. Львів

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
Стиль ліжка:
Класичний
Ліжко для:
Дорослих
грн
Паспорт товару

Технічні деталі по ліжку

М’яке ліжко «Шерон» - для тих, хто віддає перевагу елегантній та вишуканій класиці у інтер’єрі спальні. Стильне, величне, функціонально продумане, з акцентами у дизайні - це ліжко «Шерон». Особливість ліжка - це узголів’я з класичною ромбовидною «каретною» стяжкою та ґудзиками, обтягнутими тією ж тканиною. Саме узголів'я привертає увагу та створює шарм та затишок у спальній кімнаті. Бокові м’які панелі узголів’я оздоблені декоративними меблевими ґудзиками по всій висоті ліжка. Але якщо придивитися та подумати, окрім узголів'я ліжко має іншу, не менш важливу перевагу - абсолютно новий та унікальний підйомний механізм з ортопедичною каркас-сіткою. Механізм підйому ліжка з газовими амортизаторами має два положення: класичне, під 45° та паралельно підлозі з вильотом вперед (~ 40 см). Механізм працює в двох положеннях послідовно – спочатку стандартний підйом догори (каркас-сітка оснащена тканинною петлею), а потім, потягнувши на себе, - механізм висувається вперед. Друге положення підйому забезпечує вільний доступ до ніши для зберігання білизни та більш простого прибирання ділянки ліжка біля узголів’я, чого не вистачає у стандартному підйомному механізмі. Зверніть увагу! Скористатися механізмом підйому можливо тільки з укладеним матрацом зверху. Також, не можна навантажувати ліжко у відкритому вигляді. Зі знижкою ліжко з виставки - всередині нижні ДСП з тріщинами біля механізмів!!! Виготовлення ліжка також можливе у розмірах: 140х190, 160х190 та 180х190. Характеристики ліжка «Шерон»: Ліжко складається з головної спинки, двох бокових панелей узголів’я, двох повздовжніх та однієї поперечної царги, однієї центральної царги. • Матеріали, з яких виготовлене узголів’я: ДСП, ДВП, піна Ecofoam, синтепон, флізелін, тканина для оббивки • Матеріали, з яких виготовлені царги: ДСП, ДВП, піна Ecofoam, синтепон, флізелін, тканина для оббивки. Внутрішні поверхні царг личковані флізеліном. З’єднані між собою царги утворюють нішу для білизни. Дно ніші для білизни виготовлено з ламінованого ДСП білого кольору, складається з 4-х частин, які легко витягувати під час прибирання, за допомогою спеціальних ручок. Рекомендується комплектувати ліжко «Шерон» ортопедичним матрацом ТМ «Венето», який не тільки забезпечить Вам здоровий сон, а й зробить його максимально комфортним. Для цієї моделі ліжка, матрац підбирається індивідуально і не включено у вартість. На всі м'які меблі кріпиться фірмовий елемент: металева шильда, розміром 5х2 см, в правому нижньому кутку узніжжя *

Показати більшеЗгорнути
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих

Матеріали

Піна Ecofoam
Піна Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилюється аерація.

Букові ламелі
Букові ламелі

Ортопедичне спальне місце гарантовано високоякісними ламелями власного виробництва на металевому каркасі, що виготовлені із натуральної деревини – бука. Цей матеріал надзвичайно твердий та міцний. По міцності він практично не поступається дубу, а його проникність для повітря майже вдесятеро вище, що запобігає виникненню грибка та кліщів.

Легке прибирання
Легке прибирання

Завдяки другому положенню підйому (паралельно підлозі з вильотом вперед (~ 40 см)) забезпечується вільний доступ до ніши для зберігання білизни та більш простого прибирання ділянки ліжка біля узголів’я, чого не вистачає у стандартному підйомному механізмі.

Механіізм підйому
Механіізм підйому

Абсолютно новий та унікальний підйомний механізм з газовими амортизаторами. Має два положення: Перше положення підйому – класичне, під 45°. Друге положення підйому – паралельно підлозі з вильотом вперед (~ 40 см). Механізм працює в двох положеннях послідовно – спочатку стандартний підйом догори, а потім, потягнувши на себе, - механізм висувається вперед.

Узголів'я
Узголів'я

Узголів'я виконане із ДСП, ДВП у вигляді коробчатої конструкції, прямокутної форми з боковими панелями, з класичною ромбовидною «каретною» стяжкою та ґудзиками, обтягнутими тією ж тканиною по настильному шару. Бокові м’які панелі узголів’я оздоблені декоративними меблевими ґудзиками по всій висоті ліжка. Саме узголів'я привертає увагу та створює шарм та затишок у спальній кімнаті.

Зйомне дно короба
Зйомне дно короба

Дно короба виготовлене з білого ламінованого ДСП, складається з 4-х окремих частин, які легко виймаються з ліжка за допомогою ручок з міцної тканини. Це значно полегшує прибирання під ліжком.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины