Ліжко Сом'є «Ніколь»,вул. Княгині Ольги, 95, ТЦ "Марк" м.Львів

Ліжко Сом'є «Ніколь»,вул. Княгині Ольги, 95, ТЦ "Марк" м.Львів

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
Стиль ліжка:
Модерн
Ліжко для:
Дорослих
грн
Паспорт товару

Технічні деталі по ліжку

М’яке ліжко «Ніколь» - створено спеціально для людей, які перш за все цінують затишок і комфорт в своїй спальні. Узголів'я ліжка своїми плавними лініями наче передає всю ніжність, взаємну турботу та підтримку, яка скріплює сімейні пари. Ліжко комплектується 3 (трьома) подушками з декоративним контрастним кантом: 40х40 см в колір ліжка (1 шт), і 60х40 см контрастними (2 шт). Узголів'я дуже щільне і стійке. В узголів'ї ліжка, під тканиною, прошарок піни EcoFoam для вашої зручності під час відпочинку в сидячому положенні. Узголів'я виконано без швів і піковки, що додає ліжку акуратність, легкість і витонченість. Висота узголів'я дозволяє зручно спиратися на нього в сидячому положенні, а якщо ви захочете розмістити яку-небудь картину над узголів'ям, місця для цього буде вдосталь. Бокові панелі з вишуканою хвилею спускаються до полу. Шар піни EcoFoam пом'якшує ліжко на дотик і округлює його візуально. Завдяки інноваційному механізму підйому легкість доступу до великого місткого коробу для білизни забезпечена. Металевий каркас і ламельна основа надають надійності, довговічності, і найголовніше, забезпечують додаткову ортопедичність матрацу. А палітра кольорів тканин, які пропонуються для вибору, задовольнить найвибагливішого покупця.

Показати більшеЗгорнути
Стиль ліжка
Модерн
Ліжко для
Дорослих
Стиль ліжка
Модерн
Ліжко для
Дорослих

Матеріали

Піна Ecofoam
Піна Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилюється аерація.

Букові ламелі
Букові ламелі

Ортопедичне спальне місце гарантовано високоякісними ламелями власного виробництва на металевому каркасі, що виготовлені із натуральної деревини – бука. Цей матеріал надзвичайно твердий та міцний. По міцності він практично не поступається дубу, а його проникність для повітря майже вдесятеро вище, що запобігає виникненню грибка та кліщів.

Легке прибирання
Легке прибирання

Завдяки другому положенню підйому (паралельно підлозі з вильотом вперед (~ 40 см)) забезпечується вільний доступ до ніши для зберігання білизни та більш простого прибирання ділянки ліжка біля узголів’я, чого не вистачає у стандартному підйомному механізмі.

Механіізм підйому
Механіізм підйому

Абсолютно новий та унікальний підйомний механізм з газовими амортизаторами. Має два положення: Перше положення підйому – класичне, під 45°. Друге положення підйому – паралельно підлозі з вильотом вперед (~ 40 см). Механізм працює в двох положеннях послідовно – спочатку стандартний підйом догори, а потім, потягнувши на себе, - механізм висувається вперед.

Зйомне дно короба
Зйомне дно короба

Дно короба виготовлене з білого ламінованого ДСП, складається з 4-х окремих частин, які легко виймаються з ліжка за допомогою ручок з міцної тканини. Це значно полегшує прибирання під ліжком.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины