Гостьове крісло «Паскаль»

Гостьове крісло «Паскаль»

Вибір кольору

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
грн
Паспорт товару

Показати більшеЗгорнути

Матеріали

Зйомні подушки сидіння
Зйомні подушки сидіння

Розібрати повністю диван вам буде нескладно під час прибирання. Адже дві подушки прямокутної форми зйомні та кріпляться до основи дивану за допомогою довгастих липучок 50х3,8 см білого кольору. По периметру вшита прихована блискавка. 

Брус м'яких порід дерева
Брус м'яких порід дерева

Для виготовлення брусів використовується найкраща українська сировина, деревина м'яких порід - сосна та вільха. На заводі вона сушиться, нарізається та шліфується вручну, за допомогою німецького обладнання. Після сушки деталі вкриваються натуральним шпоном. Завдяки комплексному підходу до виробництва бруси не пересушуються. Це робить їх більш довговічними.

Ecofoam
Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилює аерацію матраца.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины