АКЦИЯ «Время здорового сна!» 01.10.2017

АКЦІЯ «Час здорового сну!»

Час здорового сну прийшов! Час подумати про своє задоволення, комфорт і затишок в домі. Акція діє з 01.10.2017 до 30.11.2017.

ЛЕГКАЯ РАССРОЧКА

ЛЕГКА РОЗСТРОЧКА

З Венето купувати меблі легко! Пропонуємо ознайомитися з умовами розстрочки від виробника та пропозиціями від банків-партнерів. Створіть затишок у своєму будинку, відчуйте комфорт і не переплачуйте. Дуже легко отримати бажане!

Гарантия и возврат

Гарантія та повернення

Висока якість і сучасні технології, що використовуються у виробництві наших товарів дозволяють надавати особливі гарантійні терміни на продукцію Венето. Пропонуємо ознайомитися докладніше і бути впевненим в покупці.

Франчайзинг

Франчайзинг

Якщо Ви хочете відкрити власну справу, але сумніваєтеся у своїх силах або ж у Вас є стартовий капітал, але Ви вважаєте, що його недостатньо для створення повноцінного бізнесу, компанія Венето допоможе Вам!

О компании

Про компанію

Венето - перша в Україні фабрика, яка відкрила новий погляд на якість сну і відпочинку. Лідер національного покриття вже 24 роки, завдяки розвинутій фірмовій мережі та нашим торговим партнерам.

Сертификация ISO 9001:2015 подтверждена!

Сертифікація ISO 9001:2015 підтверджена!

Компанія «Група Венето» успішно пройшла сертифікацію міжнародного стандарту ISO 9001: 2015, що гарантує високий рівень надійності та відмінну якість послуг компанії! Ми вдячні всім співробітникам підприємства за продуктивну та кваліфіковану роботу!

72 ЧАСА ИЗГОТОВЛЕНИЯ ОТ ВЕНЕТО

72 ГОДИНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІД ВЕНЕТО

Унікальна програма «72 години виготовлення» від «Венето» вже успішно працює в інтернет-магазині «Венето» та в наших дилерських магазинах. Більше не потрібно довго чекати втілення мрій!

Качество, подтвержденное медициной

Якість, що підтверджена медициною

Компанія "Венето" покращує сон українців вже протягом 24 років, ставши першою компанією-виробником ортопедичних матраців в Україні,

Венето - 20 лет доверия

Венето - 20 років довіри

Гарною покупкою може вважатися та, після якої ваше життя зміниться в кращу сторону. Матрац від Венето - якраз той випадок.

Условия использования информации сайта

Правила використання інформації сайту

Перед переглядом сайту уважно ознайомтеся з даними умовами. Використовуючи будь-які дані з сайту veneto.ua, Користувач висловлює свою згоду з даними правилами і зобов'язується їх дотримуватися.


1 - 10 из 28
Наши магазины 0 800 500 340