Як обрати дитячу подушку

Зазвичай, думка про те, щоб придбати щось грандіозне для дитини, змінити давно вже зжиту річ повсякденного використання, чи взагалі – всерйоз зайнятися обладнанням дитячої кімнати, приходить до нас перед початком навчального року. Але здоров’я власної дитини – річ настільки важлива та серйозна, що іноді не чекає кінця літа, чи іншого, більш зручного нам сезону.

Дитина спить набагато довше дорослої людини, та отримує від сну також, набагато більше, чим ми. Уві сні він росте, формується та «заряджається» - відновлює сили. Зробити все для того, щоб цей час дитина проводила з максимальною користю – обов’язок небайдужих батьків.

Як обрати дитяче ліжечко, чи матрац, спеціалісти «Венето» розповідають й в інших публікаціях. У цій же, наша задача – допомогти Вам обрати правильну дитячу подушку.

Перше правило при виборі подушки, як для дитини, так і для дорослого: індивідуальність. Подушка для сну повинна підбиратись персонально для кожного члена родини, в залежності від статури, віку та наявності проблем, пов’язаних з неповноцінним сном. Тому, подумайте відразу, який розмір подушки більш зручний Вашому малюку. Тут все залежить від його віку, ширини ліжка, та положення, у якому він частіше всього спить. Що стосується параметрів м’якості – твердості, тут слід виходити з власних уподобань вашої дитини, при відсутності серйозних порушень хребта. Якщо ж порушення чи проблеми у цій області маються, радимо проконсультуватися з лікарем. Але у більшості випадків, спеціалісти рекомендують обирати для дитини подушку середньої м’якості.

Подушка повинна бути обов’язково ортопедичною. Застосування подушок з ортопедичним ефектом допоможе виключити деякі проблеми, пов’язані з функціональними розладами організму. На такій подушці дитині забезпечене правильне положення шийних хребців, розслаблення та повноцінний відпочинок.

Якісна ортопедична подушка покращує роботу кровоносної та лімфатичної систем, знімає навантаження з шийних м’язів, допомагає хребту «розслабитись», нормалізує кровообіг мозку (унаслідок чого безсоння чи головні болі, якщо такі є, мінімізуються).

Одним з переваг ортопедичної подушки для сну являється те, що у неї немає протипоказань. Єдиною умовою являється застосування подушки не раніше досягнення дитиною 2-х літнього віку. Нагадуємо, що новонародженим спати на подушці забороняється зовсім.

Якщо Ваша дитина страждає на які-небудь види алергії, то завдяки особливої структури та антибактеріальній обробки ортопедичної подушки, про такі симптоми, як закладення носу, кашель та інші прояви алергічних реакцій, Ви можете забути. Подушки ТМ «Венето» виготовлені з натуральних (екологічних) матеріалів.

При тривалому використанні ортопедичної подушки для сну настає покращення фізичного та емоційного стану, зникають больові відчуття в області спини та шиї, нормалізується сон. ТМ «Венето» пропонує свій асортимент ортопедичних подушок, створених спеціально для того, щоб охороняти чутливий дитячий сон, а дитячій шиї дарувати максимально правильне положення.

Подушка «Венето Дитячий Сон» - рекомендується дітям у віці до 5-7 років. Добре пропускає повітря, не перешкоджаючи диханню дитини, навіть якщо він спить лицем донизу. При необхідності легко скручувати в невеликий валик.

Подушка «Венето Комфорт Дитяча» - рекомендується дітям у віці до 5-7 років. Забезпечує м’яку підтримку шийному відділу хребта та повноцінний відпочинок під час сну. Наповнення з силіконізовних кульок має антиалергічні властивості.

Для дітей, старше 7 років, ми радимо підібрати подушку з категорії «дорослих». Єдиною відмінністю її повинен бути прийнятний для Вашої дитини розмір.

Сподіваємось, наші поради допоможуть Вам визначитись та обрати для дитини найкорисніше.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины