КУПУЙ ДИВАН «РІЧАРД» ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ НА ДРУГИЙ ПУФ -25%

Диван «Річард» оснащений компактним, зручним і функціональним пуфом, але – всього лише одним.

Якщо Ви купуєте диван у вітальню, дбаєте про те, де розмістити своїх друзів під час перегляду матчів Євро-2016 або улюбленого серіалу, щоб усім було комфортно та затишно – пропонуємо Вам придбати другий пуф зі знижкою 25% (в аналогічній до дивана тканині).

Пуф «Річард» організує для вас не тільки повноцінне місце для сидіння, але і додаткове місце для зберігання книг, речей і т.д.

Для отримання знижки на другий пуф Вам потрібно тільки додати його до кошику, де знижка буде порахована автоматично.

Акція діє з 01.06.2016 по 31.08.2016.

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн з ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.

Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины