АКЦІЯ: Даруємо знижки до 2500 грн на дивани

Літо вже не за горами! Для тих, хто вже щосили готується до цього прекрасного сезону: худне, оновлює гардероб і інтер'єр, ми приготували приємну акцію «Даруємо знижки до 2500 грн на дивани» від ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Вона стартує вже 01 квітня 2019 року і триватиме аж до літа (31 травня 2019 г.)! Ми дбаємо про вашу літню відпустку, тому пропонуємо економити разом.

Дивани-бестселери від торгової марки «Венето» (надалі - ТМ «Венето») доступні всім бажаючим!

Робіть замовлення прямо зараз: онлайн, по телефону, в магазині виробника, магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» - будь-яким зручним для Вас способом.

1. СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ОРТОПЕДИЧНІ ДИВАНИ:

При придбанні будь-якого з диванів ТМ «ВЕНЕТО», а саме (крім дивану Самба):

 • Дені;
 • Дені (із пружинним блоком Multi Pocket Spring);
 • Честер;
 • Честер (із пружинним блоком Multi Pocket Spring);
 • Жан;
 • Марк;
 • Річард;
 • Річард (із пружинним блоком Multi Pocket Spring);
 • Олівер;
 • Габріель;
 • Габріель (із пружинним блоком Multi Pocket Spring);
 • Гранд (із пружинним блоком Multi Pocket Spring);

отримуйте знижку в розмірі 5% і подарунок - подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см. - 2 шт.

(Дивани з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring на сайті не представлені, але доступні до замовлення.)


2. ОТРИМАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗАОЩАДИТИ *, придбавши комплект:

Якщо ви купуєте комплект, а саме, будь-яке двоспальне м'яке ліжко разом з будь-яким ортопедичним матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії «Family») - знижка на м'яке ліжко і матрац складе по 7%. Крім того, ви можете отримати в подарунок підматрацник аналогічного розміру, ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см., і подушки «Венето Класична» - розміром 50х70 см. - 2 шт.


Знижка 7% на ліжка в комплекті з будь-яким матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family):

Знижка 7% на матраци в комплекті з будь-яким ліжком аналогічного розміру:

Знижка 15% на наматрацники зі списку нижче у комплекті з будь-яким матрацом (крім матраців серії Family):

*Детальніше по економії:

Під економією мається на увазі загальна сума заощаджень на обрані товари, а саме: різниця між базовою знижкою (при придбанні матраца і ліжка окремо) і збільшеною знижкою (при придбанні комплекту - матраца і ліжка разом), а також вартість подарунків при покупці такого комплекту (наприклад: м'яке ліжко Блюз, з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето комфорт Мульті» аналогічного розміру і подарунків (підматрацник аналогічного розміру, подушки «Венето Класична» - розміром 50х70 см. - 2 шт., ковдри «Венето комфорт», розміром 140х205 см. - 1 шт.).

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м'яке ліжко і матрац аналогічного розміру, крім матраців серії Family).

Під подарунком мається на увазі придбання вказаного товару за 1,20 грн. (За кожну одиницю окремо).

За економії, в разі придбання ліжка іншого розміру, в інший тканині і в поєднанні з іншим матрацом питайте в магазині виробника, магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340.


3. ОРТОПЕДИЧНІ ПОДУШКИ:

При покупці подушок «Венето Насолода», «Венето Дамські пальчики», «Венето Ортопедична», «Венето Комфорт Антистрес», «Венето Релакс» і «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншою вартості).

При покупці подушок «Венето Люксоріус», «Венето Original», «Венето Memory Orthopedic» будь-яка друга подушка зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


Знижка 50% на другу при покупці:

Знижка 30% на другу при покупці:


Акція діє з 01.04.2019 р по 31.05.2019 р.

Під подарунком мається на увазі придбання кожного товару за 1,20 грн. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах виробника, магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови Акції. Перелік товару, на який поширюється Акція, а також іншу докладну інформацію запитуйте в магазині виробника, магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340 або на сайті www.veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины