Як обрати рушник?

Насамперед, коли ми встаємо або лягаємо у ліжко, ми йдемо у ванну. І вже там, готуючись до здорового і розслаблюючого сну або ж до бадьорого і активного дня не замислюючись, загортаємось після в ванни в рушник. Хтось уже звик до ніжних і м'яких дотиків ворсинок, а хтось з часом починає хмуритись від жорсткості і поганого вологопоглинання. Так як же обрати якісний рушник? Показник якісного рушника - гарне поглинання вологи. Воно створюється за рахунок максимізації площі. Кращими для тіла і рук є рушники з 100% бавовни, так як саме вони мають спеціальне плетіння з обох сторін, яке збільшує площу поверхні рушника.

Звичайно ж, ціни на рушники в Україні досить різні, але не завжди ціна залежить від якості. Щоб не помилитися з вибором, зверніть увагу на волокно. Якщо воно на рушнику стоїть рівно та високо - відмінно. У випадку, якщо волокна рушника низькі та практично плоскі - це знак поганої якості, а значить, такі рушники не будуть достатньо вбирати вологу. Також слід покластися і на свої відчуття. Якщо Ви хочете купити рушник у Києві, то перед покупкою обов'язково проведіть по зразку рукою, потримайте його. Якщо рушник м'який і ви відчуваєте його вагу - це знак хорошої якості. Якщо ж воно жорстке на дотик і досить легке, купувати такий товар не варто, адже з часом він швидко стане непридатним.

Продаж рушників високої якості в Інтернет-магазині Венето - весняний настрій цілий рік. Адже, в каталозі представлено розмаїття кольорів, що допоможе Вам при виборі рушника ще й як одного з головних прикрас Вашої ванної кімнати. Кольори зеленого яблука, аметисту, блакитного весняного неба і рожевої солодкої вати - все це здатне підкреслити стильний інтер'єр вбиральні. Створіть затишну атмосферу вже зараз, адже вартість рушників з 100% бавовни доступна кожному з нас!

Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Рушники

Для швидкого пошуку скористайтесь фільтром
Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати