Тумба приліжкова «Джолі», дуб білений, бул. Лесі Украйнки 28, м. Київ

Тумба приліжкова «Джолі», дуб білений, бул. Лесі Украйнки 28, м. Київ

Оберіть розмір
Про товар
Тумба «Джолі» із гарнітуру «Джолі» - компактна стильна модель з витриманим в єдиному елегантно-світлому відтінку білений дуб.

На фото тумба представлена в кольорі білений дуб (тонування в колір лаком). Ви можете замовити шафу також в кольорі дуб (покриття  чистий матеріал – масло-лак), темний горіх (тонування в колір лаком) і білий RAL.

Тумба має два висувних ящика з доводчиками та системою Push-To-Open, які чудово справляються з функцією зберігання потрібних в спальні речей. Система Push-To-Open – функція комфортного відкривання фасадів одним натиском. Використовування даної системи дозволяє відмовитися від ручок на фасаді.

Обробка дерев’яної тумби шпоном забезпечує вологостійкість. При зміні вологості або під час впливу вологи,  меблі з дерев’яного масиву можуть бути схильними до розсихання та пошкодження, але це не грозить тумбі зі шпону.

Оригінальне  естетичне оформлення приліжкової тумби дозволяє  використовувати її у  будь-якій комплектації гарнітуру меблів,  які входять в модульну колекцію

Технічні деталі по товару

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины