Топер - наматрацник «Венето Aero»,вул. Європейська, 1,6*2,00 225-б ТЦ "Меблевий квартал* м. Полтава

Топер - наматрацник «Венето Aero»,вул. Європейська, 1,6*2,00 225-б ТЦ "Меблевий квартал* м. Полтава

Оберіть розмір
Про товар
Бажаєте покращити ортопедичні та анатомічні властивості свого спального місця з мінімальними витратами? Тоді пружний наматрацник «Венето Aero» спеціально для Вас! В його основі матеріал Memory Flex з ефектом пам’яті, який під дією тепла людини запам’ятовує його контури і оптимально підлаштовується під них. Наматрацник виготовлений з екологічно чистих тканин та матеріалів, має покращену аерацію, що запобігає накопиченню пилу та мікроорганізмів всередині. Модель «Венето Aero» - оптимальне рішення для покращення якості сну на недостатньо пружному матраці чи розкладному дивані, так як ідеально приховує його стики. Висота топера-наматрацника: 3 см. Зробіть свій відпочинок комфортним вже зараз!

Технічні деталі по товару

Наповнювач наматрацника
Memory foam
Висота наматрацника
3.5
Жорсткість наматрацника
Soft

Матеріали

Memory Flex
Memory Flex

Анатомічна піна з ефектом пам’яті Memory Flex – «запам’ятовує» форму та повторює контури людського тіла. Надзвичайно швидко відновлює початкову форму, равномірно розподіляючи поверхневий тиск. Реагує на температуру тіла та навколишнього середовища. Створює відчуття «релаксу на воді».

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины