Стіл журнальний «Джей 45х35х63.2», ламінат кольору венге, вул. Толбухіна 135/2, ТЦ МЕГАДОМ, м. Одеса

Стіл журнальний «Джей 45х35х63.2», ламінат кольору венге, вул. Толбухіна 135/2, ТЦ МЕГАДОМ, м. Одеса

Оберіть розмір
Про товар
Маленький, мобільний стіл стане незамінним помічником як у спальні, де виконає функцію приліжкового столика (ідеально у комплекті з 2 шт) , або у вітальні. Столик доступний у розмірі: 450х350х632 мм. Виготовлення можливе у декількох кольорах: Ламінат кольору венге, ДСП личковане шпоном дубу або горіха (такоже є темний горіх), або масив дубу. Стіл має зручні та міцні ніжки із металу, пофарбовані французькою фарбою чорного кольору.

Технічні деталі по товару

Матеріали

Дуб
Дуб

Дуб - це тверда порода дерева, що відрізняється особливою міцністю та надійністю. Дуб є дуже гнучкою (дає можливість створювати гнуті деталі), щільною, міцною та красивою деревиною з різноманітністю відтінків і благородною текстурою. Незвичайний малюнок проявляється під час обробки дерева. Ця деревина має особливі дубильні речовини, які перешкоджають гниттю, тому меблі з дуба майже вічні та довго зберігають високі експлуатаційні якості.

Личковане ДСП
Личковане ДСП

ДСП з натуральним шпоном дуба (обробка кольору «Горіх»). Листи мають натуральний колір і структуру, відрізняються високою міцністю і чудовим зовнішнім виглядом. Основними перевагами натурального личкованого матеріалу є екологічність, невелика вага, унікальність малюнка, природна краса дерева.

Ламінат ДСП
Ламінат ДСП

Ламінована плита ДСП кольору «Венге» - матеріал міцний, стійкий до подряпин, хімічного і термічного впливу, колір плити не тьмяніє з часом. Крім того, ламінат ДСП - це екологічно чистий продукт.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины