Подушка «Венето Солодкі сни»,м. Васильків ФОП Семенец

Подушка «Венето Солодкі сни»,м. Васильків ФОП Семенец

Оберіть розмір
Про товар
Наші експерти рекомендують використовувати дану модель для діток від 3-х років. Подушка «Венето Солодкі сни» дарує малюкам дійсно приємні сновидіння, та, найголовніше, ця модель здатна забезпечити комфортний та здоровий сон. Подушка добре пропускає повітря та не містить алергенів, адже чохол моделі виготовлений з 100% бавовни, а наповнювачем слугує силіконізоване поліефірне волокно. Саме воно підтримує голову дитини у правильному положенні та забезпечує особливу м’якість подушки «Венето Солодкі сни». Казкових сновидінь Вашому малюку!

Технічні деталі по товару

Матеріали

Бавовна
Бавовна

Являє собою тонкі, короткі, м'які, пухнасті рослинні волокна (скручене навколо своєї осі). Матеріал має гарні теплозахисні характеристиками за рахунок порожнистої будови волокна. Бавовна добре пропускає повітря і вбирає вологу, гігієнічна, практично не вигоряє, зручна і приємна в використанні, м'яка і міцна, стійка до стирання і розриву.

Силіконізоване поліефірне волокно
Силіконізоване поліефірне волокно

Матеріал не містить запаху і мікроорганізмів, що зустрічаються в пухо-пір'яних наповнювачах. Гіпоалергенний і довговічний наповнвач. Не мнеться і зберігає форму. Легкість у догляді.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины