Подушка «Венето Kids Comfort»,м. Васильків ФОП Семенец

Подушка «Венето Kids Comfort»,м. Васильків ФОП Семенец

Оберіть розмір
Про товар
Наші експерти рекомендують використовувати дану модель для дітей від 5-ти років. Ваша дитина схильна до алергії? Подаруйте своєму малюку повітряну, легку та ніжну подушку. Вона володіє антиалергенним, антибактеріальним та антикліщовим покриттям. При її виготовленні використані інноваційні технології та екологічно чисті матеріали. Наповнювач подушки «Kids Comfort» - штучний пух, який по своїм якостям ідентичний натуральному та дозволяє подушці приймати форму голови та шиї Вашого малюка, забезпечуючи йому здоровий та комфортний сон. Подушку можна прати делікатним режимом при 30-ти градусах, не віджимати та сушити природним способом. Вона може швидко відновлювати свою форму, завдяки чому прослужить Вам ще багато часу.

Технічні деталі по товару

Матеріали

Штучний пух
Штучний пух

Надтонке, легке штучне мікроволокно (високосиліконізоване). Волокна м'які, набагато тонші за людську волосину, але при цьому об'ємні. Легкість і невагомість цього штучного пуху можна порівняти з натуральним лебединим пухом. Цей пух гіпоалергенний, добре пропускає повітря, випаровує вологу і не вбирає запах. Затримує тепло. У волокні не заводяться пилові кліщі, грибки, цвіль, міль.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины