Ортопедичний матрац «Венето Dynamic Lux» пр-т. В'ячеслава Чорновола, 16і, ТЦ New Point (2-й поверх)

Ортопедичний матрац «Венето Dynamic Lux» пр-т. В'ячеслава Чорновола, 16і, ТЦ New Point (2-й поверх)

Оберіть розмір
Про товар
«Венето Dynamic Lux» – це ексклюзивний та єдиний у своєму роді матрац не тільки в родині «Венето», але й на ринку матраців України. Висота матрацу – 21 см. Навантаження на спальне місце – до 130 кг. В чому унікальність «Венето Dynamic Lux»? Чохол матрацу виконаний із тканини Bodyfit, яка збагачена природніми мінералами, сприяє відновленню порушених енергетичних зв’язків в організмі людини. Тканина допомагає відновити природні біоритми, людина повноцінно відпочиває від щоденних стресів та прокидається бадьорою. В основі матрацу «Венето Dynamic Lux» – полімерна система підтримки Ortopedic Flex (Франція), використані три типи унікальних пружин – Soft, Medium, Hard, які створюють цю систему. Пружини не містять металевих компонентів, таким чином, забезпечується антистатичний ефект. За допомогою системи Orthopedic Flex матрац «Венето Dynamic Lux» забезпечує мультізональную підтримку (5 зон). Пружинний блок витримує п'ять мільйонів циклів стиснення і разжатия, що гарантує зносостійкість і довговічність Orthopedic Flex.

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Мультипружинний
Висота
21 см
Жорсткість матраца
Medium
Максимальна вага
130

Матеріали

Підматрацник
Підматрацник

У подарунок до Вашого нового матраца ми даруємо підматрацник аналогічного розміру, щоб матрац служив довше. Підматрацники виготовлені з італійськї термопресуваної "білої повсті". Вони захищають тканину Вашого матраца від зачіпок (від основи ліжка або ламелей), від забруднення, комах і тд.

Orthopedic Flex
Orthopedic Flex

Orthopedic Flex, Франція - мультизональна інноваційна полімерна система підтримки та розслаблення тіла, яка не має аналога в Україні. Складається з пружин трьох рівнів жорсткості: soft, medium, hard, що не містять металу і не утворюють електростатичної напруги.

Bodyfit
Bodyfit

Тканина Bodyfit має п’ять зон підтримки для розподілення навантаження на поверхню матрацу найбільш оптимальним способом.

Латексована піна
Латексована піна

Піна підвищеної комфортності – дуже еластична та активно реагує на навантаження, що гарантує високий комфорт у використанні. Ортопедична латексована піна – є штучним наповнювачем пористого типу. Якщо навантаження невелике, активними є більш дрібні комірки, при зростанні навантаження до них приєднуються більші комірки, з великим опором стисненню. Завдяки такій структурі матеріал має високу повітропроникність, антибактеріальні та гіпоалергенні властивості.

Здоровий сон зсередини

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

СИСТЕМА ЧЕРГУВАННЯ ПІНИ ТА ПРУЖИН Створює унікальну форму матрацу, розроблену експертами Венето. Пружини створюють більш жорсткі зони підтримки, а ортопедична латексована піна надає м’якість і комфорт.

ПІДВИЩЕНА АЕРАЦІЯ Аераторна стрічка з 3D-аероефектом на боковинах, матрац «дихає», повітря вільно циркулює у всіх напрямках. Зменшує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів.

ПОЛІМЕРНА СИСТЕМА ORTHOPEDIC FLEX Франція Ексклюзив французького виробника. Інноваційні технології. Мультизональність (5 зон підтримки). Баланс розподілу навантажень. Без електростатичного ефекту. Довговічність. Підвищений ортопедичний ефект. Система Ultimate-периметр.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины