Ортопедичний матрац «Венето Дитячий Bio» ,пр-кт О. Поля, 125, Дніпро

Ортопедичний матрац «Венето Дитячий Bio» ,пр-кт О. Поля, 125, Дніпро

Оберіть розмір
Про товар
Універсальний дитячий безпружинний матрац, який розроблений спеціально для використання як в дитячих ліжках для немовлят, так і для дітей у віці 3-5 років. В основі матрацу - латексоване кокосове волокно, що має антиалергенні та антибактеріальні властивості, а також здатність підтримувати тіло в анатомічно правильному положенні по мірі того, як немовля буде освоювати нові види рухів (утримувати голівку, сидіти, стояти). Жорсткий кокосовий блок в основі матрацу буде слугувати опорою хребта немовляти, а чохол простебаний з бавовняною ватою для придання матрацу додаткової м’якості та комфортності, завдяки більшому вмісту 100% бавовни, створить оптимальний мікроклімат в спекотну пору. Крім того, для максимальної зручності, на захисний бавовняний чохол надягнутий зйомний, що піддається чистці, чохол на «блискавці» зі 100% бавовняної тканини.

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Безпружинний
Висота
7 см
Жорсткість матраца
Hard
Максимальна вага
80

Матеріали

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

НАТУРАЛЬНИЙ ЛАТЕКСОВАНИЙ КОКОС Матеріал «дихає» за рахунок підвищеної аерації. Гіпоалергенний. Довговічний. Ортопедичний ефект. Стійкий до навантажень. Не вбирає запахи і вологу. Латексація надає еластичності і пружності матеріалу.

ЗЙОМНИЙ ЧОХОЛ Чохол матраца можна знімати, що значно полегшує догляд за матрацом і його легко можна замінити на новий за бажанням.

НАТУРАЛЬНИЙ ЛАТЕКС Екологічний та еластичний. Відмінна циркуляція повітря. Зберігає пружність та форму, навіть при високому навантаженні. Повторює контури тіла, сприяє його розслабленню.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины