Ортопедичний матрац «Венето Active Dual» вул. Набережно-Лугова, 4 м.Київ

Ортопедичний матрац «Венето Active Dual» вул. Набережно-Лугова, 4 м.Київ

Оберіть розмір
Про товар
Ви дбаєте про своє здоров'я і хочете завжди виглядати молодо та красиво? До Вашої уваги модель ортопедичного матрацу «Венето Aсtive DUAL» - унікальний інноваційний матрац елітної серії. Він відрізняється підвищеним рівнем ортопедичності, комфорту і максимальною витривалістю. Матрац має дворівневий мультипружинний блок Double Aсtive Zone, який складається з пружин різної висоти і забезпечує персональну адаптацію до контуру Вашого тіла. З двох сторін дворівневого блоку розміщуються пружини блоку Mini Aсtive Zone, формуючи додаткову підтримку тіла. Людина стандартної статури і ваги використовує тільки верхні пружини, тоді як пружини з меншою висотою не задіяні в підтримці тіла і підвищують аерацію матрацу. Якщо ж вага людини велика, відповідно тиск на матрац збільшується, і тоді тіло підтримують всі пружини матрацу, забезпечуючи максимальний комфорт під час сну. Крім подвійної підтримки, матрац «Венето Aсtive DUAL» створює ідеальний мікроклімат у Вашому ліжку завдяки ефекту «Зима-Літо». Антибактеріальне, антиалергенне і антикліщове покриття зроблять Ваш відпочинок райською насолодою. Тандем з натурального латексу (з кожного боку по 30 мм) і латексованого кокосу (з кожного боку по 10 мм) забезпечує розслаблюючу пружність і рівномірну ортопедичну підтримку, надаючи матрацу еластичність, а додані шари термопресованого повсті (по 1000 г / кв.м.) між пружинними блоками, захищають наповнювачі від протирання пружинами, тим самим продовжуючи термін експлуатації. З ортопедичним матрацом «Венето Aсtive DUAL» Ви можете бути впевнені в усьому! Деталі уточнюйте у консультанта магазина 095-169-09-59

Технічні деталі по товару

Розмір матраца
160x200
Основа матраца
Мультипружинний
Висота
34 см
Жорсткість матраца
Hard
Максимальна вага
160

Матеріали

Підматрацник
Підматрацник

У подарунок до Вашого нового матраца ми даруємо підматрацник аналогічного розміру, щоб матрац служив довше. Підматрацники виготовлені з італійськї термопресуваної "білої повсті". Вони захищають тканину Вашого матраца від зачіпок (від основи ліжка або ламелей), від забруднення, комах і тд.

Mini Active Zone
Mini Active Zone

Екслюзивний мультипружинний блок Mini Active Zone (270 пружин на 1 кв.м., Хорватія) з низькими пружинами в еластичних чохлах для додаткового рівня підтримки: сприяють рівномірному розподілу тиску на матрац, посилюють аерацію, а також забезпечують максимальне розслаблення під час сну.

Double Active Zone
Double Active Zone

Ексклюзивний мультипружинний дворівневий блок Double Active Zone (260 пружин на 1 кв.м., Хорватія) з пружинами різної висоти, що забезпечує подвійну підтримку та ідеальний баланс у будь-якому положенні тіла. Матраци з цим блоком ідеально підходять: для сімейних пар з різницею у вазі, для людей з великою вагою, а також, для людей з високими вимогами до комфорту матраца.

Ultimate-периметр
Ultimate-периметр

Спеціальна розробка «Венето», являє собою каркас, який формується по периметру матраца з піни високої щільності та з підвищеною несучою здатністю. Створює ідеальну форму бічної частини матраца та додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при навантаженнях (при цьому підвищує відчуття комфорту при вставанні з матраца або під час сну на краю).

Латекс
Латекс

Натуральний латекс - екологічний та еластичний матеріал (спінений екстракт соку каучукового дерева Гевеї). Підтримує кожну ділянку тіла, повторює його контури, сприяє розслабленню, дозволяючи хребту знаходитися в природному фізіологічному положенні. Має високі анатомічні властивості. Зберігає пружність та форму, навіть при високому навантаженні.

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

НАВАНТАЖЕННЯ НА ОДНЕ СПАЛЬНЕ МІСЦЕ 160 КГ Протестовано зваженими. Цей матрац витримує найбільше навантаження на одне спальне місце до 160 кг.

ТРИ ШАРИ ПРУЖИН Три шари пружин з різною міцністю. Зі зростанням тиску збільшуеться опір. Це забезпечує персональну адаптацію до контуру тіла, допомагає збалансувати вагу тіла, а хребет знаходитиметься у природному положенні.

ЕФЕКТ «ЗИМА-ЛІТО» «Літо» сприяє чудовій циркуляції повітря, запобігаючи потовиділенню під час сну. «Зима» зберігає тепло тіла та забезпечує ефект зігрівання.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины