Ортопедичний матрац «Венето Комфорт Мульті Плюс 80х200»вул.Залаегерсег,18, ТРЦ"Фабрика", м.Херсон

Ортопедичний матрац «Венето Комфорт Мульті Плюс 80х200»вул.Залаегерсег,18, ТРЦ"Фабрика", м.Херсон

Оберіть розмір
Про товар
Для тих, хто піклується про здоров’я свого хребта! Ви зможете легко заснути завдяки більш високій точковій підтримці кожної ділянки Вашого тіла. Подібний ефект забезпечує мультипружинний блок в основі якого, 256 пружин на один квадратний метр. Пружній блок шар латексованого кокосового волокна рівномірно розподіляє навантаження і надає ортопедичному матрацу Венето «Комфорт Мульті Плюс» певну ступінь жорсткості, що дозволяє витримувати великі навантаження. Кліматичний ефект «Зима-Літо» забезпечує температурний комфорт в любу пору року. А спеціальний процес обробки бавовняних волокон гарантує ефективний захист від плісняви, бактерій, грибків, неприємного запаху на протязі багатьох років. І нехай Вам сняться тільки мультікласні сни! Товар знаходиться на виставці. За детальною інформацією звертатися за телефоном фірмового магазину в м.Херсон +38 099 706 00 64.

Технічні деталі по товару

Розмір матраца
80х200
Основа матраца
Мультипружинний
Висота
27 см
Жорсткість матраца
Medium +
Максимальна вага
130

Матеріали

Підматрацник
Підматрацник

У подарунок до Вашого нового матраца ми даруємо підматрацник аналогічного розміру, щоб матрац служив довше. Підматрацники виготовлені з італійськї термопресуваної "білої повсті". Вони захищають тканину Вашого матраца від зачіпок (від основи ліжка або ламелей), від забруднення, комах і тд.

CloudSoft
CloudSoft

Система підвищеного комфорту CloudSoft являє собою стьобаний стрейчовий чохол, що створює відчуття м'якого сну на хмаринці.

Intense
Intense

Тканина Intense має антистатичний ефект. Не електризується. Відмінно пропускає повітря. Тканина, що дозволяє тілу дихати, відчувати комфорт та м'якість. Не зкатується, що дозволяє довше зберегти гарний вигляд.

Ultimate-периметр
Ultimate-периметр

Спеціальна розробка «Венето», являє собою каркас, який формується по периметру матраца з піни високої щільності та з підвищеною несучою здатністю. Створює ідеальну форму бічної частини матраца та додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при навантаженнях (при цьому підвищує відчуття комфорту при вставанні з матраца або під час сну на краю).

Multi Pocket Spring
Multi Pocket Spring

Система незалежних пружин Multi Pocket Spring (256 пружин на 1 кв.м) індивідуально сприймає навантаження та забезпечує точкову підтримку всього тіла. Особливо рекомендовано в тому випадку, якщо різниця у вазі сплячих більше 15 кг.

Ecofoam
Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилює аерацію матраца.

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

МАКСИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ЖОРСТКОСТІ ТА ПРУЖНОСТІ Дозволяє створити оптимальну систему розподілу ваги тіла, а також сприяє рівномірному розподіленню навантаження між шарами наповнення.

ВИСОТА МАТРАСА 27 СМ Шарів наповнення більше – вище ортопедичність. Зручно вставати з ліжка.

ЕФЕКТ «ЗИМА-ЛІТО» «Літо» сприяє чудовій циркуляції повітря, запобігаючи потовиділенню під час сну. «Зима» зберігає тепло тіла та забезпечує ефект зігрівання.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины