Ортопедична подушка «Венето Multy Lux»

Ортопедична подушка «Венето Multy Lux»

Оберіть розмір
Про товар
Ортопедична подушка «Венето Multy Lux» - новинка для чутливих! Розмір подушки, см: 74х42х12 «Венето Multy Lux» подушка виготовлена з перфорованого високоеластичного матеріалу MemoryFoam (Виробник - «GreenFoam», Італія) з додатковою спеціальною масажною вставкою. Завдяки поєднанню двох інноваційних матеріалів забезпечується ефект подвійного масажу. Оптимальна анатомічна форма (форма мильного бруска) подушки та новаторські матеріали дозволяють отримувати комфортний сон, незалежно від того, в якій позі спати. Подушка ефективно підтримує та розвантажує шийний відділ хребта, оптимізує циркуляцію крові по судинах шиї та хребта. Ідеально підходить для людей з хронічними захворюваннями шийного та грудного відділу хребта (остеохондроз, артроз, міозит, мігрень та ін.). Додаткова вставка Memory Green Massage містить в складі екстракти ефірних масел, які добре впливають на стан шкіри і відновлюють енергію, а головне регулюють якість сну, сприяють легшому засинанню та спокійному, глибокому сну. Завдяки перфорації чудово вентилюється, не нагрівається під час сну (що особливо приємно влітку), та не ускладнює дихання, забезпечується захист від бактерій. Подушка гіпоалергенна. «Одягнена» у захисний трикотажний чохол (склад тканини: 95% бавовна, 5% лайкра) та зовнішній стрейчовий чохол на блискавці із тканини EllaHD – дуже приємна та м’яка на дотик тканина (склад: 22% модал, 78% поліестер).

Технічні деталі по товару

Матеріали

MemoryFoam
MemoryFoam

Спеціальна перфорована піна з ефектом пам'яті, реагує на тепло, не має запаху, не деформується, але підлаштовується під контури голови і тіла. Гіпоалергенний матеріал. Пружний і еластичний. Не м'який, але і не жорсткий. Завдяки перфорації відмінно вентилюється, не нагрівається під час сну (що особливо приємно влітку), і не ускладнює дихання, забезпечується захист від бактерій.

Memory Green Massage
Memory Green Massage

Перфорована піна зеленого кольору з ефектом пам'яті Memory Green, реагує на тепло, не деформується, але підлаштовується під контури голови і тіла. Гіпоалергенний матеріал. Містить в складі екстракти ефірних масел, які добре впливають на стан шкіри і відновлюють енергію, а головне регулюють якість сну, сприяють легшому засинанню та спокійному, глибокому сну. Завдяки поєднанню двох інноваційних матеріалів забезпечується ефект подвійного масажу.

Бавовна
Бавовна

Являє собою тонкі, короткі, м'які, пухнасті рослинні волокна (скручене навколо своєї осі). Матеріал має гарні теплозахисні характеристиками за рахунок порожнистої будови волокна. Бавовна добре пропускає повітря і вбирає вологу, гігієнічна, практично не вигоряє, зручна і приємна в використанні, м'яка і міцна, стійка до стирання і розриву.

Ella
Ella

Тканина EllaHD дуже ніжна, приємна на дотик, не електризується та «дихає» (склад: 22% модал, 78% поліестер).

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Наши магазины