Ортопедична подушка «Венето Multi Spring»

Ортопедична подушка «Венето Multi Spring»

Оберіть розмір
Про товар
Інноваційна подушка «Венето Multi Spring» - це абсолютно новий погляд на ортопедичність сну. Пружність та 100%-ву підтримку голови та шиї забезпечує мультипружинний блок в середині подушки, а комфортність та затишок для найкращих снів дають додаткові шари наповнення – ортопедична піна та силіконізоване волокно. Склад: • мультипружинний блок Mini Active Zone, системи із 18 незалежних "кишенькових" міні-пружин висотою 40 мм, кожна з яких розміщена в окремому ізольованому чохлі; • м’який шар ортопедичної пружної піни Ecofoam та силіконізованого волокна. Окрім того, тканина чохла (100% мікрофібра) має антиалергенне покриття, яке не вразливе для бактерій та кліщів. 

Допустиме відхилення параметра «висота» не більше ± 5 см.

Технічні деталі по товару

Разом дешевше

Матеріали

Піна Ecofoam
Піна Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилюється аерація.

Mini Active Zone
Mini Active Zone

Екслюзивний мультипружинний блок Mini Active Zone (270 пружин на 1 кв.м., Хорватія) з низькими пружинами в еластичних чохлах для додаткового рівня підтримки: сприяють рівномірному розподілу тиску на матрац, посилюють аерацію, а також забезпечують максимальне розслаблення під час сну.

Силіконізоване поліефірне волокно
Силіконізоване поліефірне волокно

Матеріал не містить запаху і мікроорганізмів, що зустрічаються в пухо-пір'яних наповнювачах. Гіпоалергенний і довговічний (завдяки силіконізації). Не мнеться і зберігає форму. Легкість у догляді. Щільність – 400 гр/кв.м.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины