Ортопедична подушка «Венето Люксоріус»

Ортопедична подушка «Венето Люксоріус»

Оберіть розмір
Про товар
«Венето Люксоріус» – подушка класичної форми, виготовлена із натурального перфорованого латексу, яка забезпечить правильне положення голови, розслаблення та підтримку шийних хребців під час сну. Завдяки перфорації подушка відмінно вентилюється, не парить під час сну, також запобігає утворенню пилового кліща, що дуже важливо для людей, схильних до алергії. Латекс є не тільки натуральним, а й екологічно чистим, нетоксичним і абсолютно безпечним матеріалом, з ідеальними характеристиками. Він одночасно і пружний, і еластичний, не м'який, але і не жорсткий. Подушка «одягнена» у трикотажний захисний чохол та чохол із тканини EllaHD – дуже приємна та м’яка на дотик тканина. 

Допустиме відхилення параметра «висота» не більше ± 5 см.

Технічні деталі по товару

Разом дешевше

Матеріали

Латекс
Латекс

Натуральний перфорований латекс - екологічний та еластичний матеріал (спінений екстракт соку каучукового дерева Гевеї). Підтримує кожну ділянку тіла, повторює його контури, сприяє розслабленню, дозволяючи хребту знаходитися в природному фізіологічному положенні. Має високі анатомічні властивості. Зберігає пружність та форму, навіть при високому навантаженні.

Бавовна
Бавовна

Являє собою тонкі, короткі, м'які, пухнасті рослинні волокна (скручене навколо своєї осі). Матеріал має гарні теплозахисні характеристиками за рахунок порожнистої будови волокна. Бавовна добре пропускає повітря і вбирає вологу, гігієнічна, практично не вигоряє, зручна і приємна в використанні, м'яка і міцна, стійка до стирання і розриву.

Ella
Ella

Тканина EllaHD дуже ніжна, приємна на дотик, не електризується та «дихає» (склад: 22% модал, 78% поліестер).

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины