Ортопедична подушка «Венето Dual»

Ортопедична подушка «Венето Dual»

Оберіть розмір
Про товар

Подушка «Венето Dual» комфортна та пружна, регулюється по висоті.  В неї вмонтована непомітна блискавка. Ви в будь-який момент можете вийняти другу, меншу за розмірами подушку. У поєднанні з м'якою мікрофіброю, що покриває виріб в якості чохла, подушка створює ніжний тандем для комфортного сну. 

Основні характеристики:
Колір: білий з сірою каймою з країв подушок
Чохол: Перкаль (100% бавовна)
Наповнювач: штучний пух
Висота: висока 
Допустиме відхилення параметра «висота» не більше ± 5 см.


Технічні деталі по товару

Разом дешевше

Матеріали

Догляд
Догляд

Бажано перед експлуатацією збити, щомісячно просушувати але не на сонці, в затінку. Подушку «Венето Комфорт Dual» не можна відбілювати, прати і прасувати. Лише скористатись послугами химчистки. 

Штучний пух
Штучний пух

Надтонке, легке штучне мікроволокно (високосиліконізоване). Волокна м'які, набагато тонші за людську волосину, але при цьому об'ємні. Легкість і невагомість цього штучного пуху можна порівняти з натуральним лебединим пухом. Цей пух гіпоалергенний, добре пропускає повітря, випаровує вологу і не вбирає запах. Затримує тепло. У волокні не заводяться пилові кліщі, грибки, цвіль, міль.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины