Ортопедичний матрац «Венето Special Memory»

Оберіть розмір
80x190 см - 6 366 грн
80х200 см - 6 433 грн
90x190 см - 7 013 грн
90x200 см - 7 086 грн
120x190 см - 9 053 грн
120x200 см - 9 144 грн
140x190 см - 10 347 грн
140x200 см - 10 450 грн
160x190 см - 11 651 грн
160x200 см - 11 767 грн
180x190 см - 12 945 грн
180x200 см - 13 073 грн
Про товар
«Венето Special Memory» - матрац для людей, в яких напружений ритм життя. Сон на такому матраці покращує кровообіг в м’язових тканинах і знімає напругу з сосудів. Інноваційний матеріал «Memory Flex», має мікропористу структуру і під дією температури Вашого тіла, ідеально повторює усі його контури. Пружинний блок «Multi Pocket Spring» підтримує хребет в анатомічно-правильному положенні. І саме цікаве, чохол матрацу виконаний із інноваційної тканини «Антистрес». Карбонова нитка в його складі, знімає електростатичну напругу, яку Ви накопичуєте на протязі дня. Почніть ранок, наче після відвідування SPA – таким же розслабленим, відпочившим та повним сил!

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Мультипружинний
Висота
23 см
Жорсткість матраца
Soft
Максимальна вага
90
Разом дешевше

Матеріали

Ultimate-периметр
Ultimate-периметр

Спеціальна розробка «Венето», являє собою каркас, який формується по периметру матраца з піни високої щільності та з підвищеною несучою здатністю. Створює ідеальну форму бічної частини матраца та додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при навантаженнях (при цьому підвищує відчуття комфорту при вставанні з матраца або під час сну на краю).

Multi Pocket Spring
Multi Pocket Spring

Система незалежних пружин Multi Pocket Spring (256 пружин на 1 кв.м) індивідуально сприймає навантаження та забезпечує точкову підтримку всього тіла. Особливо рекомендовано в тому випадку, якщо різниця у вазі сплячих більше 15 кг.

Ecofoam
Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилює аерацію матраца.

Memory Flex
Memory Flex

Анатомічна піна з ефектом пам’яті Memory Flex – «запам’ятовує» форму та повторює контури людського тіла. Надзвичайно швидко відновлює початкову форму, равномірно розподіляючи поверхневий тиск. Реагує на температуру тіла та навколишнього середовища. Створює відчуття «релаксу на воді».

StressFree
StressFree

Тканина StressFree - не електризується. Має гарну термоізоляцію та відмінно пропускає повітря. Тканина, що дозволяє тілу дихати.

Здоровий сон зсередини

Матрац може бути просто елементом Вашої спальні, а може стати чимось більшим – створити індивідуальний мікроклімат Вашого спального місця і значно змінити відчуття під час сну – Ви відчуєте справжній комфорт і відпочинок. Все найцінніше всередині ортопедичного матраца: матеріали та технології – вони забезпечать здоровий та спокійний сон.

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

АНАТОМІЧНА ПІНА З ЕФЕКТОМ ПАМ’ЯТІ MEMORY FLEX Гіпоалергенний матеріал. Реагує на температуру тіла. Швидко відновлює форму. «Запам’ятовує» форму людського тіла. Створює відчуття «релаксу на воді».

ЕФЕКТ «ЗИМА-ЛІТО» «Літо» сприяє чудовій циркуляції повітря, запобігаючи потовиділенню під час сну. «Зима» зберігає тепло тіла та забезпечує ефект зігрівання.

МУЛЬТИПРУЖИННИЙ БЛОК MULTI POCKET SPRING (256 пружин на 1 кв.м) Точкова підтримка тіла. Анатомічність. Максимальний ступінь комфорту. Підвищена несуча здатність. Рівномірний розподіл ваги. Індивідуальна адаптація. Безшумність. Система Ultimate-периметр.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Oksana
08.09.2017

матрац дуже зручний, спати на ньому насолода. Дякую

Маша Помазан
29.01.2016

Матрас просто сказка, на нём я забыла о болях в спине, очень удобный!!

Pavlyuk Tanya
26.01.2016

Отличный матрас. Здоровый сон и каждый день бодрое утро! Спасибо Венето.

Відгуки наших клиєнтів

матрац дуже зручний, спати на ньому насолода. Дякую

Матрас просто сказка, на нём я забыла о болях в спине, очень удобный!!

Отличный матрас. Здоровый сон и каждый день бодрое утро! Спасибо Венето.

Замовити індивідуальний розмір
Наши магазины 0 800 500 340