Ортопедичний матрац «Венето Family Bio»

Оберіть розмір
80x190 см - 2 857 грн
80х200 см - 2 911 грн
90x190 см - 3 178 грн
90x200 см - 3 238 грн
120x190 см - 4 141 грн
120x200 см - 4 220 грн
140x190 см - 4 783 грн
140x200 см - 4 875 грн
160x190 см - 5 425 грн
160x200 см - 5 530 грн
180x190 см - 6 027 грн
180x200 см - 6 143 грн
Array
(
)
Замовити індивідуальний розмір
Замовити індивідуальний розмір
Про товар
Для тих, хто вітає органічний спосіб життя! Ортопедичний матрац «Венето Family bio» «одягнутий» в міцний зносостійкий жакардовий чохол ,а в його основі використовуються лише екологічно чисті наповнювачі та тканини. Матрац складається з пружинного блоку «Боннель» та шару натурального латексованого кокосового волокна, яке має гіпоалергенні властивості. Матеріал не схильний до гниття, завдяки чому не може бути середовищем для кліщів та інших паразитів. Створіть собі ідеальне місце для відпочинку та здорового сну!

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Бонель
Висота матраца
22
Жорсткість матраца
Medium
Максимальна вага
100
Разом дешевше

Матеріали

Термоповсть
Термоповсть

Екологічно чистий нетканий матеріал високої щільності заслужено вважається одним з найбільш довговічних і міцних матеріалів. Ці характеристики забезпечуються спеціальним складом: в ньому містяться натуральні волокна бавовни, вовни, льону та джуту (що мають високу зносостійкість і практичність).

Ecofoam
Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилює аерацію матраца.

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

Матрац може бути просто елементом Вашої спальні, а може стати чимось більшим – створити індивідуальний мікроклімат Вашого спального місця і значно змінити відчуття під час сну – Ви відчуєте справжній комфорт і відпочинок. Все найцінніше всередині ортопедичного матраца: матеріали та технології – вони забезпечать здоровий та спокійний сон.

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

НАТУРАЛЬНИЙ ЛАТЕКСОВАНИЙ КОКОС Матеріал «дихає» за рахунок підвищеної аерації. Гіпоалергенний. Довговічний. Ортопедичний ефект. Стійкий до навантажень. Не вбирає запахи і вологу. Латексація надає еластичності і пружності матеріалу.

ПРУЖИННИЙ БЛОК «БОНЕЛЬ» Здатний витримати дуже велику вагу. Довговічний. Міцний. Сприяє гарному відведенню вологи (під час сну ми потіємо, і це нормально). Відмінні вентиляційні властивості. Безкаркасний блок.

ПІНА ECOFOAM Екологічно чистий матеріал. Гіпоалергенний. Нетоксичний. Вологостійкий. Високоеластичний. Міцний. Довговічний.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Наши магазины 0 800 500 340