Ортопедичний матрац «Венето Double BICO»

Оберіть розмір
80x190 см - 11 248 грн
80х200 см - 11 324 грн
90x190 см - 12 530 грн
90x200 см - 12 613 грн
120x190 см - 16 399 грн
120x200 см - 16 501 грн
140x190 см - 18 963 грн
140x200 см - 19 077 грн
160x190 см - 21 539 грн
160x200 см - 21 665 грн
180x190 см - 24 103 грн
180x200 см - 24 241 грн
Про товар
Уявіть собі, що Ви спите на м’якій ніжній хмарині, Вам комфортно, зручно та спокійно. Ортопедичний матрац «Венето Double BICO» викликає такі ж відчуття! Він чудово підійде тим, хто турбується про здоров’я свого хребта. Матрац відрізняється підвищеним комфортом та високою витривалістю, має ортопедичний ефект та дворівневу підтримку. «Double Active Zone» забезпечує персональну адаптацію до контуру тіла. Шари латексованої піни (по 30 мм з кожного боку) і латексованого кокосу (по 10 мм з кожного боку) створюють рівномірну ортопедичну підтримку, а разом з доданим шаром термопресованої повсті (1000 гр/м.кв.) роблять матрац витривалим і надійним. Приємних Вам снів!

Технічні деталі по товару

Основа матраца
Мультипружинний
Висота
25 см
Жорсткість матраца
Medium +
Максимальна вага
110
Разом дешевше

Матеріали

Double Active Zone
Double Active Zone

Ексклюзивний мультипружинний дворівневий блок Double Active Zone (Хорватія) з пружинами різної висоти, що забезпечує подвійну підтримку та ідеальний баланс у будь-якому положенні тіла. Матраци з цим блоком ідеально підходять: для сімейних пар з різницею у вазі, для людей з великою вагою, а також, для людей з високими вимогами до комфорту матраца.

Pure Silk
Pure Silk

Тканина Pure Silk - з натуральним шовком. Легка, м’яка, залишається прохолодною літом і теплою зимою.

Латексована піна
Латексована піна

Піна підвищеної комфортності – дуже еластична та активно реагує на навантаження, що гарантує високий комфорт у використанні. Ортопедична латексована піна – є штучним наповнювачем пористого типу. Якщо навантаження невелике, активними є більш дрібні комірки, при зростанні навантаження до них приєднуються більші комірки, з великим опором стисненню. Завдяки такій структурі матеріал має високу повітропроникність, антибактеріальні та гіпоалергенні властивості.

Кокос
Кокос

Натуральний латексований кокос - матеріал рослинного походження, безпечний, міцний та стійкий до навантажень. Гіпоалергенний. «Дихає» за рахунок підвищеної аерації та волокнистої структури. Не піддається гниттю, не вбирає воду та обмежує ризик виникнення грибка, бактерій та кліщів. Латекс «запечатує» кожне волокно кокосу, зберігаючи та збільшуючи його ортопедичні властивості та пружність.

Здоровий сон зсередини

Матрац може бути просто елементом Вашої спальні, а може стати чимось більшим – створити індивідуальний мікроклімат Вашого спального місця і значно змінити відчуття під час сну – Ви відчуєте справжній комфорт і відпочинок. Все найцінніше всередині ортопедичного матраца: матеріали та технології – вони забезпечать здоровий та спокійний сон.

ОРТОПЕДИЧНІСТЬ Ваш хребет знаходиться в максимально природному положенні для сну.

РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ Підвищена підтримка Ваших плечей і стегон, індивідуальний підбір матраца в залежності від Вашої ваги.

ПОЛІБШЕННЯ ЯКОСТІ СНУ 82% власників матраців «Венето» відзначили – якість їхнього сну стала краще.

ВІДПОЧИНОК Анатомічний ефект гарантує комфортний сон.

СИСТЕМА MULTI COMFORT Персональна адаптація до контурів тіла за рахунок комплексної трирівневої системи підтримки пружин та кокосу.

ДЛЯ ПАР З ВЕЛИКОЮ РІЗНИЦЕЮ У ВАЗІ Підходить для двох сплячих з різницею у вазі понад 30 кг.

ЕФЕКТ «ЗИМА-ЛІТО» «Літо» сприяє чудовій циркуляції повітря, запобігаючи потовиділенню під час сну. «Зима» зберігає тепло тіла та забезпечує ефект зігрівання.

РОЗСЛАБЛЕННЯ Ви швидко і легко занурюєтеся в сон.

ПІДТРИМКА Знімається напруга і втома з Ваших м'язів.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Замовити індивідуальний розмір
Наши магазины 0 800 500 340