Ортопедична подушка «Венето Релакс Плюс»

Ортопедична подушка «Венето Релакс Плюс»

Оберіть розмір
Про товар
До Вашої уваги пропонується подушка нового покоління з анатомічної піни Memory Flex. Вона володіє ефектом «пам'яті» - дозволяючи ідеально точно і м'яко приймати форму голови і шиї, таким чином не порушуючи кровообігу під час сну і сприяючи правильній підтримці зони шийних хребців. Спеціальним чином нанесені розрізи на подушці, надають велику м'якість та забезпечують масажний ефект. Форма подушки «Венето Релакс Плюс» спеціально розроблена, щоб правильно підтримати голову і гарантувати максимальний комфорт та оздоровчий ефект під час сну. Одна сторона подушки (без наволочки) має висоту в 9,5 см, а інша - 13 см, таким чином, модель ідеально підходить як для тих, хто любить спати на низькій поверхні, так і для тих, хто навпаки, любить високі подушки. Подушка «Венето Релакс Плюс», одягнена в зйомний чохол з тканини Intense та має аерораторну сітку на боковині, підвищуючи вентиляційність. Розмір подушки: 39х58 см (підходить під розмір наволочки 50х70 см). Також до подушки пропонується наволочка з тканини Intense з блискавкою, яку можна придбати додатково. Адже, ми хочемо, щоб Ви комфортно спали і залишалися здорові якомога довше! 

Допустиме відхилення параметра «висота» не більше ± 5 см.

Технічні деталі по товару

Разом дешевше

Матеріали

Intense
Intense

Тканина Intense має антистатичний ефект. Не електризується. Відмінно пропускає повітря. Тканина, що дозволяє тілу дихати, відчувати комфорт та м'якість. Не зкатується, що дозволяє довше зберегти гарний вигляд.

Memory Flex
Memory Flex

Анатомічна піна з ефектом пам’яті Memory Flex – «запам’ятовує» форму та повторює контури людського тіла. Надзвичайно швидко відновлює початкову форму, равномірно розподіляючи поверхневий тиск. Реагує на температуру тіла та навколишнього середовища. Створює відчуття «релаксу на воді».

Відгуки наших клиєнтів

Татьяна
28.11.2020

Самая неудобная подушка! Ужас

Марина
03.09.2018

Одна из самых удобных подушек!

Анатолій
10.08.2018

Те, що треба для хворого шийного відділу хребта

Відгуки наших клиєнтів

Самая неудобная подушка! Ужас

Одна из самых удобных подушек!

Те, що треба для хворого шийного відділу хребта

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины