Ортопедична подушка «Венето Люксоріус»

Оберіть розмір
Про товар
На комфортний відпочинок та сон також впливають гарно підібрані спальні приналежності, в особливості подушка. Модель подушки «Венето Люксоріус» - ідеальний варіант для тих, хто піклується про свою постать. Ця подушка забезпечує правильну підтримку шийних хребців під час сну, точно повторюючи форму Вашої голови та шиї. М’якість та стійкість форми забезпечує наповнювач з перфорованого довговічного латексу вищого ґатунку «Талалай». Він гарно вентилюється, отже в подушці не з’явиться пиловий кліщ, що дуже важливо для людей, що страждають на алергію. Ортопедична подушка, також має і антибактеріальне покриття. Ми робимо все, для Вашого здоров’я та гарного сну!

Технічні деталі по товару

Матеріали

Бавовна
Бавовна

100% бавовна, простьобана з поліефірним волокном. Бавовна являє собою тонкі, короткі, м'які, пухнасті рослинні волокна (скручене навколо своєї осі). Матеріал має гарні теплозахисні характеристиками за рахунок порожнистої будови волокна. Бавовна добре пропускає повітря і вбирає вологу, гігієнічна, практично не вигоряє, зручна і приємна в використанні, м'яка і міцна, стійка до стирання і розриву.

Латекс
Латекс

Натуральний латекс - екологічний та еластичний матеріал (спінений екстракт соку каучукового дерева Гевеї). Підтримує кожну ділянку тіла, повторює його контури, сприяє розслабленню, дозволяючи хребту знаходитися в природному фізіологічному положенні. Має високі анатомічні властивості. Зберігає пружність та форму, навіть при високому навантаженні.

Поради експертів

Відгуки наших клиєнтів

Відгуки наших клиєнтів

Наши магазины