Ортопедична подушка «Венето Релакс»

Ортопедична подушка «Венето Релакс»

Оберіть розмір
Про товар
Хочете мати гарну поставу? Тоді потрібно правильно обирати не тільки матрац, але й подушку. До Вашої уваги пропонуємо подушку нового покоління з інноваційного матеріалу Memory Flex! Він має ефект «пам’яті» - що дозволяє ідеально точно та м’яко приймати форму голови та шиї, таким чином не порушуючи кровообіг під час сну і сприяючи правильній підтримці зони хребців шиї. Розрізи на подушці, що нанесені спеціальним способом, надають більшу м’якість та забезпечують масажний ефект, крім того сприяють кращій вентиляції. Форма подушки «Венето Релакс» спеціально розроблена, щоб правильно підтримувати голову і гарантувати максимальний комфорт та оздоровлюючий ефект під час сну. Одна сторона подушки має висоту 9 см, а інша – 12 см, таким чином модель ідеально підходить як для тих, хто полюбляє спати на низькій поверхні, так і для тих, хто навпаки, любить високі подушки. Розмір подушки: 32х49 см (підходить під розмір наволочки 40х60 см). Адже, ми хочемо щоб Ви комфортно спали та залишались здоровими довше!

Технічні деталі по товару

Разом дешевше

Матеріали

Intense
Intense

Тканина Intense має антистатичний ефект. Не електризується. Відмінно пропускає повітря. Тканина, що дозволяє тілу дихати, відчувати комфорт та м'якість. Не зкатується, що дозволяє довше зберегти гарний вигляд.

Memory Flex з повітряними камерами
Memory Flex з повітряними камерами

Анатомічна піна з ефектом пам’яті Memory Flex (з повітряними камерами для посиленої аерації) – «запам’ятовує» форму та повторює контури людського тіла. Надзвичайно швидко відновлює початкову форму, равномірно розподіляючи поверхневий тиск. Реагує на температуру тіла та навколишнього середовища. Створює відчуття «релаксу на воді».

Відгуки наших клиєнтів

Настя
26.07.2017

Замечательная подушка! Теперь шея и плечи не болят после сна. Спасибо!

Відгуки наших клиєнтів

Замечательная подушка! Теперь шея и плечи не болят после сна. Спасибо!

Наши магазины