Юрій Голубицький, фахівець в області сексології, лікар уролог вищої категорії

Як зробити ніч любові незабутньою: відверте інтерв'ю лікаря

Ліжко – це не тільки місце для відпочинку і сну, але ще і місце, де дві людини щоночі признаються один одному в коханні. Основою комфортного сімейного ложа завжди був, і буде матрац. Ось тільки виявляється, що саме від якості матраца залежить якість сексу. Це твердження і стало темою для цікавої бесіди в одному з салонів магазину компанії Венето, яка вирішила звернутися до діючого лікаря-уролога вищої категорії, фахівця з сексології – Голубицький Юрію Миколайовичу.

Скажіть, чи впливає матрац на якість сексуального життя?

Почну трохи здалеку, адже, знайомство зі світом матраців почалося у мене 11 років тому, коли ми з дружиною купили більшу ліжко і стали перед вибором матраца, мені тоді взагалі було все одно який купувати, я не бачив ніякої різниці – усміхається Юрій. – Це все дружина наполягла. Побачила по телевізору рекламу ортопедичних матраців Венето і захотіла тільки їх. Зараз я радий, так як матрац досі ідеально рівний. Але не про це, саме тоді, коли нам ще в салоні магазину запропонували полежати на матраці, маючи достатній сексуальний досвід, я зрозумів, що матрац повинен бути жорстким. Зараз поясню чому.

Практично в 90% випадках, все пари займаються коханням саме на ліжку. Бувають і інші варіанти, але це лише пошук нових відчуттів. Ліжко неможлива без матраца. І якщо він неякісний, м'який, зі старими пружинами, то жінка просто провалюється в нього під вагою чоловіка. І це добре б, але глибина фрикций, глибина проникнень, - то, від чого чоловік отримує найбільше задоволення, виявляється недоступною з таким матрацом. Він повинен бути мінімум середньої жорсткості. Тоді і жінка не відчуватиме дискомфорту, і чоловік стане впевненіше.

Чи позначається якість матраца тільки на фізичної складової сексу?

Найчастіше так. Звичайно ж, існує і такий момент як неприємний скрип пружин. Іноді це лише додатковий дратівливий чинник для чоловіка і жінки, але іноді дійсно впливає на сам процес заняття любов'ю. Адже, якщо за стіною спить дитина або стіни будинку дуже тонкі, люди намагаються займатися сексом тихо, підлаштовуючись не під партнера, а під матрац, так ніякого задоволення не отримаєш.

Але в більшості випадків, якість матраца найбільше впливає на нас саме фізично. Адже він може навіть призвести до різноманітних травм під час статевого акту. Якщо матрац пружинний, а пружини зовсім старі, то в процесі можуть не тільки зламатися, а й навіть вискочити назовні.

Юрий Голубицкий 2.jpg

Чи може секс на неякісному матраці привести до поганого самопочуття?

Скажу навіть більше, для алергіків, наприклад, це може стати більш серйозним, ніж просто погане самопочуття. У старих матрацах накопичується багато пилу, на них же і осідають різноманітні бактерії. Так як під час статевого акту, ми досить активні, все це піднімається в повітря. А тепер додайте алергени до нашого прискореного дихання, прискореного серцебиття...

«Старий матрац – як звичайний секс зі звичайним оргазмом. Але ж можна отримувати барвисті, соковиті, незабутні, що виходять за рамки пристойності ... »

Звичайно ж, кожному з нас іноді хочеться чогось нового. Що щодо різноманітності поз і чи має до них відношення матрац?

Безумовно, адже, як я вже говорив, матрац повинен бути жорстким. Якщо, матрац м'який, то, наприклад, при колінно-ліктьовому положенні, отримати задоволення обом партнерам дуже складно. Жінка, впираючись лише колінами, особливо провалюється, і виходить, що партнери знаходяться не в одній площині. Чоловікові ставати дуже важко, не тільки самому тримати рівновагу, а й під час рухів утримувати за стегна партнерку, яка теж не стійка. Заняттям любов'ю це не назвеш.

Старий матрац – як звичайний секс зі звичайним оргазмом. Але ж можна отримувати барвисті, соковиті, незабутні, що виходять за рамки пристойності ... А люди звикли по-старому, дві або три пози. Багато чоловіків не знають навіть що таке жіночий оргазм. Та й деякі жінки теж про це не підозрюють.

Інша справа, коли нічого не заважає віддаватися насолоді. Романтична атмосфера, тиха музика, тривалі ласки всю ніч або чиста пристрасть без прелюдій, різні пози - у кожного своє поняття божевільного сексу. Але кожна, дійсно кожна жінка, мріє, щоб у неї було щось незабутнє.

А розмір матраца має значення?

Як говоритися, розмір завжди має значення – сміється Юрій. – І матрац не виняток, він повинен бути великим. Якщо зараз двоспальним вже вважається матрац 140х200, то його ширини мало, що б комфортно почувати себе двом коханцям. Адже, важливий не тільки сам секс, а й відпочинок. Скільки б пара не ніжилася в обіймах один одного, на якомусь етапі вони хоч і мають бути поруч, але не стикатися. На подібному матраца не виспишся удвох, особливо якщо один з партнерів любить зайняти більше місця. Двоспальний матрац 160х200 або 180х200 кожному дає необхідний простір для здорового сну і сили для подальших безсонних ночей.

Юрий Голубицкий 3.jpg

І наостанок, що ще важливого повинно бути в матраці, щоб заняття любов'ю приносили тільки справжнє задоволення?

Важливим фактором є тканина матраца або чохла. Вона повинна бути з вологовідштовхуючим ефектом, або спеціальном антибактеріальним просоченням, екологічно чистом, антиалергенним. Ідеально, якщо матрац має зйомний чохол, щоб легко можна було випрати, якщо простирадло раптом не змогло стримати соки любові. У будь-якому випадку тканина матраца повинна бути такою, щоб легко можна було відіпрати будь-які плями і продовжувати любити один одного.

Р.S. Під час інтерв'ю, був проданий матрац Венето «Інь-Янь», щасливими володарями якого стала молода пара, що уважно прислухалася до нашої розмови.

Повернутись до списку

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины