Юрій Голубицький, фахівець в області сексології, лікар уролог вищої категорії

Як зробити ніч любові незабутньою: відверте інтерв'ю лікаря

Ліжко – це не тільки місце для відпочинку і сну, але ще і місце, де дві людини щоночі признаються один одному в коханні. Основою комфортного сімейного ложа завжди був, і буде матрац. Ось тільки виявляється, що саме від якості матраца залежить якість сексу. Це твердження і стало темою для цікавої бесіди в одному з салонів магазину компанії Венето, яка вирішила звернутися до діючого лікаря-уролога вищої категорії, фахівця з сексології, – Голубицький Юрію Миколайовичу.

Скажіть, чи впливає матрац на якість сексуального життя?

Почну трохи здалеку, адже, знайомство зі світом матраців почалося у мене 11 років тому, коли ми з дружиною купили більшу ліжко і стали перед вибором матраца, мені тоді взагалі було все одно який купувати, я не бачив ніякої різниці – усміхається Юрій. – Це все дружина наполягла. Побачила по телевізору рекламу ортопедичних матраців Венето і захотіла тільки їх. Зараз я радий, так як матрац досі ідеально рівний. Але не про це, саме тоді, коли нам ще в салоні магазину запропонували полежати на матраці, маючи достатній сексуальний досвід, я зрозумів, що матрац повинен бути жорстким. Зараз поясню чому.

Практично в 90% випадках, все пари займаються коханням саме на ліжку. Бувають і інші варіанти, але це лише пошук нових відчуттів. Ліжко неможлива без матраца. І якщо він неякісний, м'який, зі старими пружинами, то жінка просто провалюється в нього під вагою чоловіка. І це добре б, але глибина фрикций, глибина проникнень, - то, від чого чоловік отримує найбільше задоволення, виявляється недоступною з таким матрацом. Він повинен бути мінімум середньої жорсткості. Тоді і жінка не відчуватиме дискомфорту, і чоловік стане впевненіше.

Чи позначається якість матраца тільки на фізичної складової сексу?

Найчастіше так. Звичайно ж, існує і такий момент як неприємний скрип пружин. Іноді це лише додатковий дратівливий чинник для чоловіка і жінки, але іноді дійсно впливає на сам процес заняття любов'ю. Адже, якщо за стіною спить дитина або стіни будинку дуже тонкі, люди намагаються займатися сексом тихо, підлаштовуючись не під партнера, а під матрац, так ніякого задоволення не отримаєш.

Але в більшості випадків, якість матраца найбільше впливає на нас саме фізично. Адже він може навіть призвести до різноманітних травм під час статевого акту. Якщо матрац пружинний, а пружини зовсім старі, то в процесі можуть не тільки зламатися, а й навіть вискочити назовні.

Чи може секс на неякісному матраці привести до поганого самопочуття?

Скажу навіть більше, для алергіків, наприклад, це може стати більш серйозним, ніж просто погане самопочуття. У старих матрацах накопичується багато пилу, на них же і осідають різноманітні бактерії. Так як під час статевого акту, ми досить активні, все це піднімається в повітря. А тепер додайте алергени до нашого прискореного дихання, прискореному серцебиття ...

«Старий матрац – як звичайний секс зі звичайним оргазмом. Але ж можна отримувати барвисті, соковиті, незабутні, що виходять за рамки пристойності ... »


Звичайно ж, кожному з нас іноді хочеться чогось нового. Що щодо різноманітності поз і чи має до них відношення матрац?

Безумовно, адже, як я вже говорив, матрац повинен бути жорстким. Якщо, матрац м'який, то, наприклад, при колінно-ліктьовому положенні, отримати задоволення обом партнерам дуже складно. Жінка, впираючись лише колінами, особливо провалюється, і виходить, що партнери знаходяться не в одній площині. Чоловікові ставати дуже важко, не тільки самому тримати рівновагу, а й під час рухів утримувати за стегна партнерку, яка теж не стійка. Заняттям любов'ю це не назвеш.

Старий матрац – як звичайний секс зі звичайним оргазмом. Але ж можна отримувати барвисті, соковиті, незабутні, що виходять за рамки пристойності ... А люди звикли по-старому, дві або три пози. Багато чоловіків не знають навіть що таке жіночий оргазм. Та й деякі жінки теж про це не підозрюють.

Інша справа, коли нічого не заважає віддаватися насолоді. Романтична атмосфера, тиха музика, тривалі ласки всю ніч або чиста пристрасть без прелюдій, різні пози - у кожного своє поняття божевільного сексу. Але кожна, дійсно кожна жінка, мріє, щоб у неї було щось незабутнє.

А розмір матраца має значення?

Як говоритися, розмір завжди має значення – сміється Юрій. – І матрац не виняток, він повинен бути великим. Якщо зараз двоспальним вже вважається матрац 140х200, то його ширини мало, що б комфортно почувати себе двом коханцям. Адже, важливий не тільки сам секс, а й відпочинок. Скільки б пара не ніжилася в обіймах один одного, на якомусь етапі вони хоч і мають бути поруч, але не стикатися. На подібному матраца не виспишся удвох, особливо якщо один з партнерів любить зайняти більше місця. Двоспальний матрац 160х200 або 180х200 кожному дає необхідний простір для здорового сну і сили для подальших безсонних ночей.

І наостанок, що ще важливого повинно бути в матраці, щоб заняття любов'ю приносили тільки справжнє задоволення?

Важливим фактором є тканина матраца або чохла. Вона повинна бути з вологовідштовхуючим ефектом, або спеціальном антибактеріальним просоченням, екологічно чистом, антиалергенним. Ідеально, якщо матрац має зйомний чохол, щоб легко можна було випрати, якщо простирадло раптом не змогло стримати соки любові. У будь-якому випадку тканина матраца повинна бути такою, щоб легко можна було відіпрати будь-які плями і продовжувати любити один одного.

Р.S. Під час інтерв'ю, був проданий матрац Венето «Інь-Янь», щасливими володарями якого стала молода пара, що уважно прислухалася до нашої розмови.

Повернутись до списку

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины