Лариса Кожема, косметолог-естетист, 10 років

Здоров'я і краса, сяйво нашої шкіри безпосередньо залежить від сну: наскільки він глибокий, як швидко ми відновлюємося. Для сну я рекомендую вибирати тільки подушки з якісним наповненням, антиалергенним і антикліщовим. Я давно для себе і для своєї сім'ї обрала Венето. Вже 25 років користуюся цими подушками. І можу дійсно підтвердити, що це якісна продукція.

Наталия Накай, акушер-гинеколог, врач первой категории

Наталія Накай, акушер-гінеколог, лікар першої категорії

Близько 78% вагітних жінок страждає від порушень сну. Згодом від цього, у них підвищується кров'яний тиск, що впливає на роботу серця. Подушка для вагітних зменшує навантаження на хребет, який і так бере на себе основну вагу.

Светлана Навроцкая, маммолог, онколог, врач первой категории

Світлана Навроцька, мамолог, онколог, лікар першої категорії

Більше 30% жінок страждають від лімфостаза. Цьому часто сприяє здавлювання грудей під час сну на животі. Ортопедичний матрац важливий етап лікування, не можна просто пройти курс таблеток, або курс тільки масажу, все повинно бути в комплексі.

Тамара Кинча-Полищук, ортопед-травматолог высшей категории, кандидат медицинских наук, доцент

Тамара Кінча-Поліщук, ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент

Здоров'я хребта тільки на 10% залежить від якості медицини, але на 50% від способу життя і фізіологічно правильного спального місця. Експерт розповіла хитрощі, як зробити поставу королівською.

Юрий Голубицкий, специалист в области сексологии, врач уролог высшей категории

Юрій Голубицький, фахівець в області сексології, лікар уролог вищої категорії

56% сімейних пар взагалі не задоволені своїм сексуальним життям, а в 12% випадків подружжя спить окремо через власні уподобання щодо жорсткості матраца. Він повинен бути мінімум середньої жорсткості.


Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины