Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226
Головна Опис наповнювачів продукції Венето

Опис наповнювачів продукції Венето

Пружинні блоки

Пружинний блок "Боннель" - залежний пружинний блок. Класична конструкція. Пружини з'єднані у блок довгими спіральними пружинами, тому залежать один від одного. Містить 105-125 пружин на м.кв. Діаметр дроту 1.8 - 2.2мм. Пружина біконусна п`ятивиткова, іноді чотирьохвиткова. П'ятизіркові готелі комплектуються матрацами провідних фірм, виготовленими найчастіше на боннелевій основі.

Мультипружинний блок або незалежний пружинний блок (НПБ), (pocket spring, «покет спринг» - дослівний переклад кишенькові пружини). Розроблений фірмою Сіммонс (Франція) більше 100 років тому. Сучасна версія відома як блок TFK. TFK - назва пружинного блоку виробництва німецької фірми Agro (автора і законодавця мод у цій технології) - 250 пружин м.кв. Наші версії НПБ містять від 240 до 320 пружин на м2. Діаметр дроту - 1.8 мм, діаметр витка - близько 6 см. Пружини укладені в чохли (кишені) з тканини, та скріплюються тільки каркасом по краях і швами між собою. Зазвичай пружини попередньо стиснуті на 20% і утримуються чохлами частково стислими для поліпшення характеристик пружності. Зверху і знизу рух пружин обмежується шарами термовойлока і настильними шарами зверху.

Мультипружинний блок «Multi Pocket Spring» - 256 пружин на м.кв. Кожна пружина знаходиться в чохлі.

Полімерна система підтримки «Orthopedic Flex» (Франція) не має металевих компонентів і таким чином не утворює електростатичної напруги, а унікальне розташування пружин 2 рівнів жорсткості (soft, medium) забезпечую високий рівень підтримки і ортопедичності.

Дворівневий мультипружинний блок «Double Active Zone» - 250 пружин на м.кв. Швеція. Відмінність у тому, що такий блок становлять пружини різної висоти (15 см. та 11 см.). Таким чином, тиск від виступаючих частин тіла амортизується пружинами з більшою висотою. Якщо вага людини велика, відповідно, тиск на матрац збільшується. До підтримки приєднуються пружини з меншою висотою.

Мультипружинний блок «Active 300» - 256 пружин на м.кв. Відрізняється трьома зонами жорсткості, завдяки різновидам пружин (soft, medium, hard).

Мультипружинний блок «Mini Active Zone» - 215 пружин на м.кв. Швеція. Відрізняються низькими пружинами в окремих чохлах. Такий блок надає матрацу малоамлітудну пружність і сприяє рівномірному розподілу тиску.

Мультипокет - (S-2000 і т.д.) - назва пружинного блоку виробництва німецької фірми Agro - 500 пружин м.кв. і більше. Виробляються різні аналоги такого блоку. Подальший розвиток ідеології незалежного пружинного блоку, але з великою кількістю менших за діаметром - 500, 625, 1000 і тд. кишенькових пружин на м2. Єдине рішення для створення довговічного матраца при підвищених навантаженнях.

Мультипружинний блок «Micro Pocket Spring» - (514 пружин на м.кв.). Кожна пружина в окремому чохлі.

Мультипружинний блок «Super Micro Pocket» - має 7 зон підтримки (1100 пружин на м.кв.). Кожна пружина в окремому чохлі.

Наповнювачі

Натуральний кокос, біо-кокос або кокосова койра - волокна (волосся) кори горіха кокосової пальми. Якісна койра просочується латексною пропиткою. Дуже довговічна, добре тримає форму, антиалергенна, пропускає повітря і не утримує вологу і запахи. Екологічно чиста.

Повсть - пресована (валяна - пропущена між валками) матеріал з натуральних вовняних волокон. Ненатуральну повсть правильніше називати нетканим матеріалом, бавовняну повсть - ватином.

Ватин - бавовняна повсть. Добре вбирає вологу, має антиалергенні властивості.

Флізелін - це нетканий екологічно чистий матеріал, його називають також як "Спанбонд". Характеризується особливою легкістю, є гіпоалергенним матеріалом. Якість флизеліна обчислюється його щільністю, яка вимірюється в г / м2.

Нетканий матеріал - теплий, міцний і хороший матеріал, традиційно використовується у матрацах. Відмінності від повсті - довжина, склад, структура волокон, технологія виготовлення. Щільність від 10 до 60 кг і більше на м3. Компроміс між м'якістю і міцністю досягається застосуванням волокон і шматочків тканини з синтетичних матеріалів, здатних відновлювати форму, а також вовняних волокон. Часто виготовляється з пресованих текстильних відходів, тоді називається «регенерованим».

Піна EcoFoam - пружний і гіпоалергенний матеріал нового покоління (різновид ППУ) не вбирає вологу, запахи і не притягує пил. Не здавлює м'які тканини, дозволяючи гармонійно формуватися скелетно-м'язовій системі організму. ППУ - піна на основі полімерів, виготовляється у величезному діапазоні жорсткості і механічних властивостей. Поролон, монтажна піна, термоізоляція в холодильнику, поплавці рибальських сіток, прошарок у танковій броні і навіть фарбі для шиферу - це все ППУ за хімічним складом. Застосування ППУ в матрацах схвалено і в Європі, і в США, і в Японії, де ревно стежать за здоров'ям громадян.

Термовойлок (термопресоване полотно) - нетканий матеріал високої щільності, пресований при високій температурі до часткового спікання волокон. Щільний і важкий. Відокремлює пружини від настильних шарів матрацу.

Memory Flex - виробляється з дорогої в'язко-еластичної поліуретанової піни високої щільності з додаванням латексу з відкритими, "дихаючими" порами, чутливими до зміни температури. Таким чином, Memory Flex стає м'якше в більш теплих областях і залишається жорсткіше в більш холодних - там, де контакт з тілом менше. Цей матеріал дійсно створений NASA при дослідженнях матеріалів, що запобігають перевантаженню. Може повторювати форму тіла і повільно (за 2-3 секунди) відновлюється, після навантаження на нього в залежності від тиску і температури, підтримує і розподіляє вагу тіла. Не пружний, прекрасно поглинає тиск. Матеріал термопластичний, максимум його властивостей розкривається при температурі в спальні +16 ... + 18. При температурі 0 градусів він твердне, при +30 сильно розм'якшується, тому в дуже тепле приміщення такий матрац класти не рекомендується. Матрац з матеріалом Меморі повинен розміщуватися на ламельній основі та добре вентилюватися знизу. Властивості матеріалу MEMORY такі, що він здатний послабити біль у спині, в суглобах, у шиї, покращити циркуляцію крові. Матеріал MEMORY є електробіологічним, ізотермічним, анатомічно-ортопедичним, гіпоалергенним матеріалом, що витримує будь-яку вагу. Він пройшов перевірку незалежних дослідницьких інститутів, які підтвердили, що матеріал MEMORY не містить шкідливих для здоров'я речовин.

Натуральний латекс - представляє собою спінений молочний сік каучукового дерева - бразильської гевеї. Латексні блоки виготовляються з додаванням деякої кількості синтетичного каучуку або пінополіуретану і стабілізуючих добавок, якщо ці добавки становлять значну частину, то цей матеріал називають синтетичним або гідролатексом. Після спінювання на спеціальному обладнанні латекс промивають, щоб видалити органіку - білки, солі і позбутися від характерного гумового запаху каучука. Далі блоки вулканізуються при високій температурі, щоб матеріал не втрачав форму, не тік, і не випаровувався. Латекс буває різний по щільності, також його перфорируют при литві блоку для створення зон різної пружності.

Сизаль - натуральне грубе волокно, яке отримують з листя рослин сімейства Агава. Це волокно має високу міцність серед інших волокон рослинного походження. Екологічно чисте і не проводить статичну електрику. Світове виробництво волокна сизаль поступово скорочується, так як він витісняється синтетичним волокном.

Натуральна овеча шерсть - екологічно чистий, дуже довговічний, зносостійкий матеріал. Мікроби не люблять шерсть, тому вона вважається відмінним гіпоалергенним матеріалом, що зберігає тепло до - 25 °.

Тканини

Жаккард - загальна назва всіх тканин, у візерунку яких чергуються різні види переплетення ниток. Застосування різних ниток - матових і блискучих, світлих і темних - підсилює цей ефект. Склад тканини може бути різним, але якщо в назві присутнє "жаккард", значить це обов'язково тканина з яскраво вираженим візерунком.

Поліестер - загальна назва поліефірних волокон і матеріалів. Тканини з поліестеру міцні, зносостійкі, але легкі. Добре зберігають форму, практично не мнуться, стійкі до впливів тепла і світла, не вимагають спеціального догляду. Щільність полотна - 130-350 г / кв.м.

Бавовна-стрейч - щільний, але на диво легкий матеріал. Додавання еластичних волокон не дозволяє йому сильно м'ятися.

TRION AQUA - інноваційна бельгійська тканина. Володіє посиленим водостійким ефектом, а також водо-, масло- і жиронепроникним, що значно подовжує термін служби матраца. Тканина має ще й антиалергенний, антибактеріальний і антикліщовий ефект.

Actipro - бельгійська тканина, яка містить натуральну пробіотичну мікрофлору, що поглинає вологу у ліжку і нейтралізує все, що служить їжею для бактерій, а також небажані і неприємні запахи.

Pure Silk - інноваційна бельгійська еластична стрейчева тканина у складі якої натуральний шовк (100%).

Bodyfit - спеціальна бельгійська стрейчева тканина, що має 5 зон підтримки.

SILPURE - бельгійська тканина, особливістю якої є антибактеріальне просочення сріблом, що перешкоджає виникненню бактерій.

«Антистрес» - бельгійська тканина, у складі якої карбонова нитка. Вона здатна знімати електростатичну напругу, яка накопичується в тілі людини протягом дня.

Загальне

Матрац у вакуумній упаковці - матрац з пінополіуретану або з незначними добавками натурального латексу. Поставляється в рулоні стисненим на спеціальному обладнанні. При вилученні з упаковки набирає повну товщину від 1 до 10 днів, спати можна в перший же день. Скручувати в принципі можна і в подальшому, однак діаметр рулону збільшиться приблизно вдвічі, до первісної упаковки вже не увійде. Жорсткіше матраців з натурального латексу, але допускають велике навантаження. Хороший ортопедичний ефект. Хороша основа для комбінацій з тонкими настильними матрацами «слім», з латексу та меморі.

Зима-літо - додавання різним сторонам матрацу властивостей додаткового обігріву взимку і гігроскопічності (вбирання вологи) літом. Функція стала стандартною для матраців середньої категорії, часто неофіційно відокремлюючи її від категорії «економ». Зазвичай використовується вовна як верхній настилочний матеріал для зими і бавовна - для літа. Для кращої роботи цієї функції шар вовни або бавовни повинен бути хоча б 10 мм. Зима-літо дуже допомагає продовжити життя матраца - перевертання матрацу раз на півроку продовжує термін служби пружин.

Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати