Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226
Головна Про компанію

Про компанію

Майже половину свого життя кожен з нас проводить у стані сну. Тому так важливо, щоб цей час Ви проводили з максимальним комфортом і користю для Вашого здоров'я.

Саме з цією місією 1993 році, за активної участі італійських фахівців, була створена перша в Україні фабрика, що відкрила новий погляд на якість сну і відпочинку - Венето. До нинішнього дня Венето продовжує свою традицію розробки і створення товарів для сну, у виробництві яких об'єднані новітні технології, сучасний дизайн та рекомендації провідних експертів, щоб зробити кожен Ваш ранок дійсно добрим. Саме тому ми були і залишаємося незмінними лідерами українського ринку високоякісних ортопедичних матраців і товарів для сну, рекомендованих Асоціацією ортопедів та травматологів України.


Компанія Венето

Завдяки постійній роботі департаменту інновацій, розробок компанії "Венето" і наших партнерів, лінійка товарів фірмових магазинів "Венето" значно розширилася, і зараз ми можемо запропонувати Вам не тільки нашу вже відому продукцію, але й повні комплексні рішення для спалень у вигляді вишуканих дерев'яних меблів в італійському стилі від ТМ "Мареллі".

А за рахунок розгалуженої мережі з сотень магазинів наших регіональних дистриб'юторів та дилерів у всіх областях України, придбати наші товари стало ще простіше та зручніше.

Ми постійно прагнемо, щоб нові європейські розробки в області індустрії сну ставали максимально доступними для кожного з Вас. З цією метою, ще в 2003 році в Італії, було відкрито наше представництво - "Венето - Італія". Завдяки його діяльності ми ще більше збільшили число європейських постачальників сучасної високоякісної сировини, матеріалів та устаткування для виготовлення нашої продукції, тому сьогодні, купуючи будь-яку продукцію компанії "Венето", Ви завжди можете бути впевнені в незмінно високій якості та екологічній чистоті всіх використаних нами наповнювачів і тканин.

Ми досягли успіху як у виробництві кращих товарів для сну, так і в побудові широкої мережі для реалізації своєї продукції. І тепер готові ділитися цим неоціненним досвідом з тими, хто хоче стати частиною команди Венето і процвітати разом з нами. Для цього ми відкрили спеціальну програму підтримки для всіх, хто хоче відкрити свій власний магазин улюбленої продукції - "Венето".

Дякуємо, що всі ці роки Ви залишаєтеся з нами!
Ваша команда Венето.

Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати