Запрошуємо на відкриття магазину Венето в Вінниці!

Ви матимете змогу придбати усі товари для здорового сну зі знижкою до 40%! Так, ортопедичний матрац з незалежним мультипружинним блоком Multi Pocket Spring тепер за 2 400 грн, ортопедичний диван «Джастін», що перетворюється у комфортне двоспальне місце з ортопедичним матрацом Венето в основі, - лише за 5 909 грн, а дитячий ортопедичний матрац з пружинним блоком та натуральним латексованим кокосом – за 375 грн!

До того ж,  кожен покупець бере участь у миттєвому розіграші подарунків**: рушника чи сертифікату на 200 грн., який можна використати при наступній покупці, а також може взяти участь у розіграші*** ортопедичного дивану, матрацу та ковдри!

Завітайте до нас за адресою: Київська, 29!

*Акція діє з 29.10 по 5.11.15. Організатор має право змінювати умови та ціни. Знижки не сумуються з іншими знижками, що діють у магазинах та на сайті veneto.ua

**Під подарунком, мається на увазі придбання товару за 1 грн. Грошовий номінал у вигляді сертифікату на 200 грн, дає право на знижку у 200 грн за умови придбання будь-якого товару в інтернет-магазині veneto.ua на суму не менше 2000 грн. Щоб скористатися знижкою, повідомте код зі скетч-карти оператору інтернет-магазину або введіть його в спеціальне поле на сторінці офіціального замовлення.

*** У розіграші беруть участь ортопедичний  диван «Жан», ортопедичний матрац «Комфорт Мульти» та ковдра «4 сезони». Розіграш відбудеться 20.15.2015 року за допомогою ресурсу random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті veneto.ua. При врученні подарунку необхідно показати паспорт.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины