ПРАВИЛА проведення Розіграшу «Я люблю Венето та баскетбол» та отримання призу

ПРАВИЛА проведення Розіграшу «Я люблю Венето та баскетбол» та отримання призу

p60217-115623-min.jpg
1. Організатор розіграшу:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ВЕНЕТО».
2. Учасником розіграшу може бути: будь-який дієздатний громадянин України, що придбав квиток на матчі: 25-й Чемпіонат України «Інфіз» - «Біпа», «Динамо» - «Хімік»; Чемпіонат Європи Україна-Сербія, що відбудуться 20.02.16 починаючи з 14:00 у Палаці Спорту, розташованому за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1.
Виняток: працівники та представники будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної компанії, а також члени їх сімей та родичів.
3. Приз:
3.1. Призом розіграшу є одна з декоративних подушок «Серце» розміром 50х50 см. (Див рис 1.). Кількість подушок, що беруть учать у розіграші – 3 штуки. Головним призом розіграшу являється один баскетбольний м’яч з підписами гравців однієї з баскетбольних команд, що гратимуть 20.02.16 на стадіоні Палацу Спорту. Команди: «Інфіз», «Біпа», «Динамо», «Хімік» національна збірна  жіночої команди з баскетболу України та Сербії.

237506.jpg

(Рис.1) Декоративна подушка «Серце».


3.2. Розіграші призів відбудуться 20.02.16 р. у перервах перервах між матчами у холі Палацу Спорту на другому поверсі.
3.3. Одна особа може стати переможцем лише один раз.
3.5. Приз розігрується серед усіх Зареєстрованих Учасників.
3.5. Контроль над проведенням розіграшу та дотриманням цих ПРАВИЛ здійснює Організатор.
3.6. Переможець розіграшу має право відмовитися від отримання призу.
3.7. Право на отримання призу зберігається за Переможцем лише протягом 9 (дев’ять) днів від дня проведення розіграшу, а саме до 29.02.2016 року.
3.8. Для отримання призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора, який підтвердить достовірність номера телефону, який був вказаний при реєстрації.
3.9. Усі результати розіграшу призів остаточні і оскарженню не підлягають.
4. Порядок проведення розіграшу та реєстрації учасників:
- реєстрація учасників відбувається за допомогою спеціального флаєра, який може отримати кожен відвідувач матчу 20.02.16 р., у промоутерів, які роздаватимуть флаера при вході в спорткомплекс або на другому поверсі, на виставочному стенді «Венето», де буде проведений сам розіграш.
- на флаері відведене спеціальне місце, що потрібно буде заповнити;
- помістити флаер у спеціальну скриньку, що буде стояти у холлі другого поверху Палацу Спорту.
У відборі приймають учать всі подані заявки за період розіграшу.
У перерву, другого матчу, ведучий витягує із скриньки, по-черзі,  три флаери з іменами та номерами мобільних телефонів переможців, які отримують по одній подушці Сердце. У перерву третього матчу, буде розіграний один баскетбольний м’яч, який потім гравці обраної переможцем команди підпишуть.
Учасник повинен лише правильно заповнити флаер та вчасно відповісти на дзвінок. Якщо обраний учасник не відповів на дзвінок, право на приз переходить до наступного учасника, ім’я та номер телефону якого витягнуть із скриньки, серед інших учасників розіграшу.
5. Учасник Розіграшу має право отримувати інформацію про розіграш у відповідності до цих Правил; вимагати передачі призу в разі визнання Учасника Переможцем розіграшу.
6. Учасник Розіграшу зобов'язаний дотримуватись цих Правил розіграшу.
6.1. Заповнення флаеру автоматично становиться підтвердженням Учасника з фактом ознайомлення умов даного розіграшу та  погодженням на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення розіграшу та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.2. Беручи участь в розіграші, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати.
7. Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутись за телефоном 0-800-500-340.
8. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі призу, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримувався умов участі в розіграші, встановлених цими Правилами.
9. Розіграш триватиме 1 день, 20.02.2016 року.
flaerevro2500na1190-zadnyaya-storona-min.jpg
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины