Как выгодно использовать зеркало в оформлении?

За всю історію оформлення інтер'єру, дзеркало виконувало не тільки свою основну функцію, але ще й візуально розширювало простір кімнати. Адже, чим менше кімната, тим більше повинен бути розмір дзеркала в ній. Які ще є дзеркальні хитрощі, що зроблять Вашу кімнату стильною і неповторною? Продовжимо тему маленької кімнати. У ній дзеркало найкраще розміщувати горизонтально, а не вертикально, але якщо відбувається дроблення дзеркальної поверхні, наприклад, ви вирішили оформити дзеркалом всю стіну, то в такому випадку стики краще робити вертикально, і дзеркала розташовувати відповідно.

Ціни на дзеркала в Україні на сьогодні дуже різноманітні, завдяки великій кількості моделей. Але яке б дзеркало Ви сьогодні не купили, ніколи не ставте його навпроти вхідних дверей. Ваші гості і Ви теж, будуть постійно лякатись занадто раптового і несподіваного відображення їх в ньому. Згідно філософії фен-шуй, не рекомендується розташовувати дзеркало в спальні таким чином, щоб у ньому відображалося ліжко. Адже, уві сні людина звільняється від накопичених негативних емоцій, а дзеркало має властивості відображати їх назад. Дзеркало також може вирішити нестачу освітлення у кімнаті. Якщо помістити його на стіні ліворуч або праворуч від вікна, кімната буде залита сонячним світлом, але не напроти вікна, так як в такому випадку неможливо добитися хорошого освітлення.

Купити дзеркало в Києві Ви завжди можете зі знижкою, адже до свят, багато компаній пропонують взяти участь у різних вигідних для обох сторін акціях. Продажем дзеркал займається компанія Венето. Адже її мета створити в спальні всю необхідну атмосферу для здорового сну. Вартість дзеркал Ви можете дізнатися в онлайн-каталозі, який представлений в офіційному Інтернет-магазині Венето. Замовте стильне дзеркало для спальні вже зараз!

Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Дзеркала

Для швидкого пошуку скористайтесь фільтром
Підбір дзеркала
Вибір кольору
Вибір патіни
Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати