Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Вене

Справа №______
Том №______

Однієї таємної ночі, коли не сплять лише справжні сови, повітряний простір України перетнув приватний літак італійської авіакомпанії…
До нас прилетів особливий гість, який надалі буде працювати у нашій компанії. Це експерт здорового сну – італієць Вене. Давайте покажемо йому гостинність та дружелюбність українського народу! Ми дізнались, що Вене є у instagram, товаришуйте з ним, та дізнавайтесь про його цікаве та веселе життя в Україні! Також, Ви зможете отримати корисні поради від нашого пернатого співробітника для покращення свого сну.

Ім’я: Вене Венето
Дата народження: 21 червня 1992 року
Місце роботи: Компанія «Венето»
Посада: «Експерт здорового сну»

Вене, Вітаємо Вас з новою посадою! Розкажіть, що входить до Ваших обов`язків?

Grazie! Я маю докторську ступінь в області здорового сну, тому, звичайно, найперше моє завдання – це консультувати українців, як покращити своє самопочуття за допомогою сну. Адже, лише здоровий сон надасть зранку енергії та наснаги насолоджуватись життям! Я буду подорожувати Україною, щоб краще ознайомитись з її культурою та завітаю до кожного магазину Венето, щоб передати свою мудрість усім працівникам української компанії. Мої пригоди під час подорожі, Ви зможете побачити на моїй сторінці в instagram. Приєднуйтесь! Я буду радий бачити Вас у своїх друзях!

Зараз популярно залучати фахівців у певній області до онлайн-консультацій. На сайті інтернет-магазину Венето Ви вже можете звернутися до лікаря-ортопеда за порадою, Ви також будете допомагати?

Certamente! Як мені відомо, компанія перейшла на більш прогресивний та модний дизайн інтернет-магазину, тому згодом, до моїх обов’язків увійде й допомога при орієнтуванні по сайту. Я допоможу обрати ортопедичний матрац саме для Вас, підкажу які ліжка та дивани зараз у тренді та найкращим чином підходять до Вашого інтер’єру, розповім про акції та вигідні пропозиції, а також відкриватиму Вам маленькі таємниці приємного та здорового сну ;)

І останнє запитання, чому ви хочете працювати у компанії Венето? Адже Вам безумовно пропонували безліч цікавих вакансій!

Я закохався в Україну, спеціально вивчав цю bella мову! Тим паче на власному досвіді знаю, що таке продукція Венето, адже сам почав нею користуватися, ще коли жив в Італії. Кожен італієць цінує il relax та комфортний сон, це для нас святе, особливо після насиченого робочого дня! Українці значно працьовитіші, навіть не знаю звідки у них стільки енергії береться, мене це дивує, так як багато хто з них зовсім не цінує свій сон та своє здоров’я. Це fantastico! Адже існують ортопедичні дивани, матраци, сучасні ліжка Венето та інші товари, що приносять не тільки задоволення але й користь під час сну. Чому ж ними не користуватися? Я хочу це виправити!
Саме тому я тепер експерт здорового сну компанії Венето!

Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати