Ліжко з дерева «Діксі»

Ліжко з дерева «Діксі»

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
Стиль ліжка:
Класичний
Ліжко для:
Дорослих
Паспорт товару

Технічні деталі по ліжку

Ліжко із дерева «Діксі» справді привертає увагу. Чим саме? Особливі форми, ніжність кольору, оригінальність ліній, вишуканість, елегантність та чуттєвість: такі почуття та емоції виникають від погляду на «Діксі». Ліжко «Діксі» виконане із масиву ясеню, вибіленого та покритого патиною сірого кольору та напівматовим акриловим лаком. Ясень, як натуральний екологічний матеріал, відрізняється особливою гладкістю, міцністю та попелясто-сірим кольором, а завдяки «кумарину», який є у складі дерева, виникає аромат свіжого сіна, що посилює відчуття справжнього масиву дерева та натуральності. Окрім того, масив ясеню має надзвичайно виразний та неповторний малюнок дерева, що особливо підкреслюється у образі «Діксі». У виробництві використані тільки високоякісні та екологічно чисті лакофарбові матеріали. Фурнітура, провідних європейських виробників, є одним з головних гарантів якості та надійності ліжка. Рекомендуємо укомплектувати дерев'яне ліжко «Діксі» металевим каркасом ТМ «Венето» з ортопедичним ламельним блоком, який посилює ортопедичні властивості спального місця. Каркас стоїть на п'яти ніжках, що значно збільшує термін експлуатації ліжка, так як з нього знімається основне навантаження.

Показать большеСвернуть
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих

Матеріали

Масив ясеню
Масив ясеню

Ясень, натуральний екологічний матеріал, відрізняється особливою гладкістю, міцністю та попелясто-сірим кольором, а завдяки «кумарину», який є у складі дерева, виникає аромат свіжого сіна, що посилює відчуття справжнього масиву дерева та натуральності. Має надзвичайно виразний та неповторний малюнок дерева. В даному випадку, ясень вибілений, покритий патиною сірого кольору та напівматовим акриловим лаком.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины