Ліжко «Венето Сом'є плюс М4»

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
Стиль ліжка:
Класичний
Ліжко для:
Дорослих
Паспорт товару

Технічні деталі по ліжку

Ліжко «Венето Сом'є плюс М4» – це благородна класика в спальній кімнаті. Особлива увага приділяється витонченому фігурного узголів'ю, яке створить у Вашій кімнаті затишну атмосферу для комфортного сну. Характеристики: Ліжко складається з узголів'я фігурної форми, двох поздовжніх царг, однієї поперечної царги. Матеріали, з яких виготовлено узголів'я: ДВП, оббите спанбондом, піна Ecofoam, синтепон, тканина для оббивки (штучна шкіра). Матеріали, з яких виготовлені царги: 2 шари ДСП, синтепон, тканина для оббивки (штучна шкіра). Ліжко оснащене підйомним механізмом на газових амортизаторах, завдяки чому в ліжку формується місткий короб для білизни, що говорить про функціональність, та комфорт і зручність під час прибирання. Дно короба складається з 2-х частин ламінованого ДСП білого кольору. Рекомендується укомплектувати ліжко «Венето Сом'є плюс М4» ортопедичним матрацом ТМ «Венето», який не тільки забезпечить Вам здоровий сон, а й зробить його максимально комфортним. Для цієї моделі ліжка, матрац підбирається індивідуально та не додано у вартість.

Показать большеСвернуть
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих
Стиль ліжка
Класичний
Ліжко для
Дорослих

Матеріали

Піна Ecofoam
Піна Ecofoam

Завдяки високій щільності комірок піна Ecofoam поєднує в собі властивості оптимальної м'якості та пружності одночасно, що сприяє посиленню ортопедичного і масажного ефекту. Пориста поверхня наповнювача забезпечує рівномірний розподіл повітря, за рахунок чого матеріал «дихає» і підсилюється аерація.

Механізм підйому
Механізм підйому

Забезпечує легке підняття каркаса з матрацом, під якими знаходиться місткий короб для білизни. Механізм ліжка – якісний, потужний і надійний елемент, завдяки міцності металу і оцинкованих заклепок. Додатково укомплектований газовими амортизаторами для легкого і плавного підйому.

Букові ламелі
Букові ламелі

Ортопедичне спальне місце гарантовано високоякісними ламелями власного виробництва на металевому каркасі, що виготовлені із натуральної деревини – бука. Цей матеріал надзвичайно твердий та міцний. По міцності він практично не поступається дубу, а його проникність для повітря майже вдесятеро вище, що запобігає виникненню грибка та кліщів.

Узголів'я
Узголів'я

Узголів'я виконане із ДСП у вигляді коробчатої конструкції, фігурної форми, личковане штучною шкірою (шкірозамінник) або тканиною меблевою по настильному шару, оформлене декоративною прошивкою. Саме прошивка підкреслює особливість ліжка та надає йому краси та унікальності.

Зйомне дно короба
Зйомне дно короба

Дно короба виготовлене з білого ламінованого ДСП, складається з 4-х окремих частин, які легко виймаються з ліжка за допомогою ручок з міцної тканини. Це значно полегшує прибирання під ліжком.

Наши магазины