Каркас ліжко Венето Класик Мульті 150х200

Оберіть розмір
Про товар
До Вашої уваги оновлений варіант класичного каркас-ліжка, яке підсилює ортопедичність матрацу і забезпечує його правильну експлуатацію, а також подовжує термін експлуатації ліжка, так як забирає на себе все навантаження. Цей каркас забезпечить необхідний рівень вентиляції розміщеного на ньому матрацу і подовжить термін експлуатації ліжка.
Каркас «Венето Класік Мульті» оснащений більшою, ніж стандартні моделі, кількістю гнучких лемелей, що максимально посилює ортопедичний ефект і робить його ідеальною основою для матраців з анатомічним ефектом та мультипружинним блоком.
Висота каркасу: 285 мм.
Кількість ламелей на одне спальне місце: 18.
Ширина ламели: 68 мм.
Відстань між ламелями: 30 мм.
Подовжіть термін експлуатації Вашого ліжка та матрацу вже зараз!
Вартість каркасу не включає в себе вартість ніжок до каркасу (рекомендуємо придбати додатково, запитуйте у консультантів) *

Технічні деталі по товару

Матеріали

Букові ламелі
Букові ламелі

Ортопедичне спальне місце гарантовано високоякісними ламелями власного виробництва на металевому каркасі, що виготовлені із натуральної деревини – бука. Цей матеріал надзвичайно твердий та міцний. По міцності він практично не поступається дубу, а його проникність для повітря майже вдесятеро вище, що запобігає виникненню грибка та кліщів.

Наши магазины