Каркас - ліжко КР-87 Венето «Екстра 180х200», склад

Каркас - ліжко КР-87 Венето «Екстра 180х200», склад

Вибір кольору та тканини

Колір тканини у реальному житті може незначно відрізнятися
Код
Тканина:
грн
Паспорт товару

Венето Екстра — ортопедичний каркас-ліжко з підвищеним рівнем підтримки тіла.

Завдяки міцним пружним дерев'яним ламелям збільшеної ширини та підвищеної жорсткості, каркас-ліжко екстра витримує й рівномірно розподіляє високі навантаження. Воно підійде тим, хто віддає перевагу сну на більш жорсткій поверхні, а також для людей із досить великою вагою.

Категорично забороняється !!!

  • навантажувати поодинокі елементи ортопедичної основи — ламель, особливо, якщо немає матраца.
  • точково навантажувати металеву трубу каркас-ліжка.
  • динамічні навантаження на ліжко (стрибати та інше).
Висота каркасу: 285 мм. Кількість ламелей на одне спальне місце: 9. Ширина ламели: 12 см. Відстань між ламелями: 60 мм. Профільна труба 30х30 мм. Максимальне навантаження до 130 кг: односпальне 110, двоспальне 130.
Подовжіть термін експлуатації Вашого ліжка та матрацу вже зараз! Попіклуйтесь про своє ліжко і воно ще довго будете радувати Вас максимальним комфортом! Вартість каркасу не включає в себе вартість ніжок до каркасу (рекомендуємо придбати додатково, запитуйте у консультантів) *

Показати більшеЗгорнути

Матеріали

Букові ламелі
Букові ламелі

Ортопедичне спальне місце гарантовано високоякісними ламелями власного виробництва на металевому каркасі, що виготовлені із натуральної деревини – бука. Цей матеріал надзвичайно твердий та міцний. По міцності він практично не поступається дубу, а його проникність для повітря майже вдесятеро вище, що запобігає виникненню грибка та кліщів.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины