Сертифікати

Сертифікати

Купили матрац, але важливо бути впевненим в його якості?

Ми розвіємо всі ваші сумніви. Адже вся продукція Венето, матеріали і наповнювачі, мають відповідні міжнародні та українські сертифікати, висновки санепідемслужби України.

Важливий момент - ми працюємо з лідерами.

Тому ми впевнені, що якість вироблених матеріалів і бажання працювати для своїх клієнтів, дарувати їм впевненість і здоровий сон первинно для наших постачальників.

Ми розуміємо рівень відповідальності, і щоб ваші сумніви були повністю розвінчані пропонуємо ознайомитися з міжнародними сертифікатами, а також, висновками санітарно-епідеміологічної експертизи.

Oeko-Tex® Standard 100 - це система незалежних перевірок текстильної продукції на вміст шкідливих речовин. Перевірки проводять 15 науково-дослідних інститутів Європи та Японії, які співпрацюють в рамках організації Oeko-Tex® - Міжнародного cообщества по дослідженню та контролю в області текстильної екології.


https://www.oeko-tex.com 


Сьогодні Oeko-Tex® Standard 100 - це:

  • єдині критерії сертифікації для підприємств усього світу, що допомагає згладити відмінності у вимогах до безпеки текстилю в різних країнах;
  • регулярний контроль текстилю на всіх стадіях виробництва - від сировини до готового виробу;
  • щорічне уточнення критеріїв з урахуванням чинного законодавства та новітніх результатів наукових досліджень.

У процесі сертифікації кожен наданий виробником зразок проходить перевірку більш ніж по 100 критеріям.

Щоб готовий текстильний виріб відповідав вимогам Oeko-Tex® Standard 100, їм повинні відповідати всі його компоненти без винятку. Тому сертифікат Oeko-Tex® Standard 100 означає, що кожен використовуваний компонент або був сертифікований виробником окремо, або був закуплений у постачальників, що мають даний сертифікат.

В цілому вимоги Oeko-Tex® Standard 100 набагато суворіші за вимоги чинного законодавства і часто їх попереджають. Саме тому знак Oeko-Tex® Standard 100 служить гарантією безпеки текстилю для здоров'я людини.


Сертифікати STANDARD 100 by OEKO-TEX® видаються Компанії, про те, що методи виробництва, технології, матеріали гігієнічні, екологічні та відповідають євро стандартам.


1. Натуральний латексований кокос: http://www.ko-si.si/
2. Пружинні блоки Хорватія, Франція: http://www.delahousse.com/; http://leggett.com/; https://beddingcomponents-intl.com/resources?type=0
3. Натуральний латекс: https://www.latexco.com/
4. ДСП сертифікати: https://ua.kronospan-express.com/ru/express-services/downloads
5. Текстиль, тканини: https://www.bekaertdeslee.com

Важливим сертифікатом є ISO 9001:2015.

ISO 9001 входить в серію стандартів ISO 9000 - це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

19 січня 2017 року компанія «Група Венето» отримала сертифікат, який засвідчує, що система менеджменту якості, розроблена, впроваджена і застосовується на підприємстві відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. А 06 лютого 2020 підтвердила якість послуг. 

Сертифікат підтверджує:

• високий рівень надійності компанії,
• відмінну якість виконуваних послуг і робіт на всіх етапах виробництва,
• ну і звичайно, якість товарів для здорового сну.


L@P-Springs.jpg     KOSI.jpg    Latexco.jpg     BekaertDeslee.jpg 

 Novaspring.jpg     hi-low-product-sheet_Double-Active-Zone.jpg      softech-product-sheet_Mini-Active-Zone.jpg    Висновок-подушки-латексні.jpg   Сертифікат ISO 9001_nbsp_ (2020-2023)-min-min.jpg


Будьте пильні, при виборі матраців, товарів для сну і відпочинку.

З повагою, Ваше Венето.


  • Коментарі
Загрузка коментарів...
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины