Про компанію

Про компанію

Майже половину свого життя кожен з нас проводить у стані сну. Тому так важливо, щоб цей час Ви проводили з максимальним комфортом і користю для Вашого здоров'я. 


Саме з цією місією 1993 році, за активної участі італійських фахівців, була створена перша в Україні фабрика, що відкрила новий погляд на якість сну і відпочинку - Венето. До нинішнього дня Венето продовжує свою традицію розробки і створення товарів для сну, у виробництві яких об'єднані новітні технології, сучасний дизайн та рекомендації провідних експертів, щоб зробити кожен Ваш ранок дійсно добрим. Саме тому ми були і залишаємося незмінними лідерами українського ринку високоякісних ортопедичних матраців і товарів для сну, рекомендованих Асоціацією ортопедів та травматологів України. 


Завдяки постійній роботі департаменту інновацій, розробок компанії "Венето" і наших партнерів, лінійка товарів фірмових магазинів "Венето" значно розширилася, і зараз ми можемо запропонувати Вам не тільки нашу вже відому продукцію, але й повні комплексні рішення для спалень у вигляді вишуканих меблів - дивани-ліжка, м'які ліжка, крісла, журнальні столики, напольні дзеркала. 


А за рахунок розгалуженої мережі з сотень магазинів наших регіональних дистриб'юторів та дилерів у всіх областях України, придбати наші товари стало ще простіше та зручніше. 


Ми постійно прагнемо, щоб нові європейські розробки в області індустрії сну ставали максимально доступними для кожного з Вас. З цією метою, ще в 2003 році в Італії, було відкрито наше представництво - "Венето - Італія". Завдяки його діяльності ми ще більше збільшили число європейських постачальників сучасної високоякісної сировини, матеріалів та устаткування для виготовлення нашої продукції, тому сьогодні, купуючи будь-яку продукцію компанії "Венето", Ви завжди можете бути впевнені в незмінно високій якості та екологічній чистоті всіх використаних нами наповнювачів і тканин. 


Ми досягли успіху як у виробництві кращих товарів для сну, так і в побудові широкої мережі для реалізації своєї продукції. І тепер готові ділитися цим неоціненним досвідом з тими, хто хоче стати частиною команди Венето і процвітати разом з нами. Для цього ми відкрили спеціальну програму підтримки для всіх, хто хоче відкрити свій власний магазин улюбленої продукції - "Венето".

ТОВ "Група Венето" також займається виробництвом логістичної тари.

Логістична тара, виробництва ТОВ "Група Венето" - це широкий спектр металевих «піддонів» багаторазового використання, які для перевезення комплектуючих, деталей для автомобілів, сільськогосподарської та ін. техніки. Даний вид продукції виробляється з використанням високоміцних матеріалів: товстостінних труб, швелерів, смуг, таврів, найчастіше - імпортного походження. В якості ложементів для перевезення запчастин використовується фрезерований поліетилен, ПВХ, нержавіюча сталь, ДСП, які забезпечують надійну фіксацію і безпечне перевезення деталей на транспортному пристосуванні. Технологічні особливості виробництва ТОВ "Група Венето" такі , що ми маємо можливість виготовляти складні транспортні пристосування і контейнера дрібносерійними партіями, при цьому звертаючи особливу увагу на якість.

​Нещодавно виконані замовлення:
- Транспортне пристосування для перевезення двигунів (наприклад, MERCEDES Actros),
- Транспортні пристосування для перевезення пластикових деталей для заводів SEAT, AUDI, VOLKSWAGEN,
- Логістичний контейнер для перевезення заготовок дверей для PORSCHE,
​- Контейнер для перевезення деталей для асфальтоукладальної техніки (HAMM та ін.) 

Дякуємо, що всі ці роки Ви залишаєтеся з нами!
Ваша команда Венето.

  • Коментарі
Загрузка коментарів...
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины