Чи потрібні ламелі під ортопедичний матрац?

Чи потрібні ламелі під ортопедичний матрац?

lamel_.jpg

Каркас-ламелі під ортопедичний матрац – одна з найважливіших складових конструкції. Незалежно від наповнювача матраца й наявності в ньому пружинних блоків, ламелі забезпечують йому допоміжні функції.  Чи обов'язково потрібна ортопедична основа для ліжка, або без неї можливо обійтись? Спробуємо розібратися разом зі спеціалістами компанії Венето.

Що таке ортопедичні каркас-ламелі?

Найпоширенішими й добротними серед них вважаються дерев'яні, особливо ті, які виконані з бука. Букові каркаси мають високу міцність і гнучкість. Еластичні балки забезпечують ортопедичному матрацу кращу амортизацію, дозволяючи хребту та всьому тілу отримувати максимальну опору. Навіть бюджетні моделі матраців в поєднанні з ламелями набувають необхідні ортопедичні якості.

Переваги ламелей для ортопедичних матраців

Спеціалісти рекомендують використовувати каркас-ламелі у якості основи під ортопедичний матрац. Комплексний підхід підвищує ефективність використання спального аксесуара, істотно продовжуючи термін його експлуатації. Крім цього, каркас-ламелі істотно спрощують догляд за виробом. Гнучкі балки встановлюються таким чином, щоб між ними були присутні отвори. Це дозволяє здійснювати правильний повітрообмін матраца та не накопичувати всередині нього зайву вологу. Ортопедичний матрац, у якості основи якого використовуються каркасні ламелі, не здатен накопичувати пил, що мінімізує ризик зараження пиловими кліщами та забезпечує комфортний сон. Якісно підібрані ортопедичні ламелі забезпечують поліпшену підтримку хребта в будь-якому з прийнятих положень тіла. Завдяки допоміжним ортопедичним властивостям знижується тиск на опорно-рухову систему, що передбачає її максимальне розслаблення.

Як вибрати ламелі для ортопедичного матраца?

Ламелі для ортопедичних матраців підбираються відповідно до типу виробу. При цьому важливою особливістю служить відстань між каркасними балками. Так, аксесуар, оздоблений пружинними блоками типу «Pocket spring», здатний прослужити довше, якщо проміжок між ламелями не буде перевищувати діаметра пружин. У свою чергу, безпружинні ортопедичні матраци потребують ламелі з максимально вузькими проміжками – таким чином ви виключите провисання аксесуару для сну.

Пружинний блок «Pocket spring», складається з незалежних бочкоподібних пружин, кожна з яких вкладається в окремий відсік.

Ламелі для ортопедичних матраців підбирають і відповідно до ваги людини.

1.    Вага не більше 80 кг. Для людей з не дуже великою вагою відстань між ламелями – не критичний фактор. Якщо ортопедичний матрац укомплектований пружинним блоком «Бонель», вам підійдуть каркас-ламелі з відстанню 52-65 мм між балками. Відмінним варіантом стане каркас «Венето Класик Мульті» від компанії Венето. Виріб підвищує ортопедичні якості матраца, збільшує строк експлуатації ліжка та забезпечує рівномірну вентиляцію матрацу.

2.    Вага 90-95 кг. Достатньо велика вага передбачає купівлю каркасних ламелей з відстанню 30-45 мм між ними. «Венето Комфорт» -, те, що потрібно в цьому випадку. Даний каркас з великою кількістю гнучких балок «в кишенях» дозволяє розподілити вагу під час сну.

3.    Вага понад 100 кг. Комфортний сон огрядним людям забезпечать ламелі з проміжками у 25 мм. Для них підійде модель «Венето Комфорт Плюс». Цей каркас укомплектований допоміжними ламелями з регуляторами жорсткості. Він допомагає рівномірно розподілити навантаження та збільшує анатомічний ефект матраца.

Як закріпити ламелі?

Раніше, коли ламелі тільки починали набирати популярність серед фанатів здорового способу життя та комфортного сну, вони кріпились на стрічці або за допомогою методу жорсткого кріплення до корпусу ліжка. Сьогодні каркас-ламелі переважно кріпляться до рами спеціальними наконечниками. Наконечники одягаються на кожну планку – їх ще називають ламелетримачами. Ламелетримачі можуть бути виконані з різноманітних матеріалів:

·         каучуку;

·         пластика;

·         поліпропілену.

Пластикові тримачі вважаються самим бюджетним варіантом, однак мають ряд недоліків, серед яких – малий строк експлуатації. У свою чергу каучукові та поліпропіленові ламелетримачі відрізняються довгим строком використання та запобігають скрипу ліжка.

Каркаси з регульованою жорсткістю ламелей

Регульовані ламелі – одні з інноваційних, які з'явилися на ринку не дуже давно. В конструкції такої основи ортопедичних матраців присутні ламелі, укомплектовані спеціальними насадками в області найбільш активного навантаження на основу. З їх допомогою регулюється жорсткість ламелей. На активній зоні також може бути встановлений допоміжний блок планок – подвійний або потрійний. З його допомогою можна збільшити жорсткість конструкції в зоні поперечного відділу, що покращить ортопедичні властивості матраца.
Каркас-ламелі – найважливіша складова комфортного сну. Саме тому, фахівці наполегливо рекомендують використовувати конструкції в поєднанні з ортопедичними матрацами. Комплексний підхід забезпечить здоровий відпочинок, правильно розподіливши навантаження на хребет. Обирайте ламелі у відповідності до особливостей статури та стану здоров'я. Зробити правильний вибір вам допоможуть спеціалісти компанії Венето.

 

 

 
  • Коментарі
Загрузка коментарів...
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины